MM › Mängud

TULEMUSED
Kolmapäev, 20. juuni 2018
15:00
Portugal
1:0
Maroko
18:00
Uruguay
1:0
Saudi Araabia
Teisipäev, 19. juuni 2018
18:00
Poola
1:2
Senegal
21:00
Venemaa
3:1
Egiptus
Esmaspäev, 18. juuni 2018
15:00
Rootsi
1:0
Lõuna-Korea
18:00
Belgia
3:0
Panama
21:00
Tuneesia
1:2
Inglismaa
Pühapäev, 17. juuni 2018
15:00
Costa Rica
0:1
Serbia
18:00
Saksamaa
0:1
Mehhiko
21:00
Brasiilia
1:1
Šveits
Laupäev, 16. juuni 2018
13:00
Prantsusmaa
2:1
Austraalia
16:00
Argentina
1:1
Island
19:00
Peruu
0:1
Taani
22:00
Horvaatia
2:0
Nigeeria
Reede, 15. juuni 2018
15:00
Egiptus
0:1
Uruguay
18:00
Maroko
0:1
Iraan
21:00
Portugal
3:3
Hispaania
Neljapäev, 14. juuni 2018
18:00
Venemaa
5:0
Saudi Araabia
Alagrupimängud
Teisipäev, 19. juuni 2018
15:00
Kolumbia
1:2
Jaapan
MÄNGUKAVA
Kolmapäev, 20. juuni 2018
21:00
Iraan
vs
Hispaania
Neljapäev, 21. juuni 2018
15:00
Taani
vs
Austraalia
18:00
Prantsusmaa
vs
Peruu
21:00
Argentina
vs
Horvaatia
Reede, 22. juuni 2018
15:00
Brasiilia
vs
Costa Rica
18:00
Nigeeria
vs
Island
21:00
Serbia
vs
Šveits
Laupäev, 23. juuni 2018
15:00
Belgia
vs
Tuneesia
18:00
Lõuna-Korea
vs
Mehhiko
21:00
Saksamaa
vs
Rootsi
Pühapäev, 24. juuni 2018
15:00
Inglismaa
vs
Panama
18:00
Jaapan
vs
Senegal
21:00
Poola
vs
Kolumbia
Esmaspäev, 25. juuni 2018
17:00
Uruguay
vs
Venemaa
17:00
Saudi Araabia
vs
Egiptus
21:00
Hispaania
vs
Maroko
21:00
Iraan
vs
Portugal
Teisipäev, 26. juuni 2018
17:00
Austraalia
vs
Peruu
17:00
Taani
vs
Prantsusmaa
21:00
Island
vs
Horvaatia
21:00
Nigeeria
vs
Argentina
Kolmapäev, 27. juuni 2018
17:00
Lõuna-Korea
vs
Saksamaa
17:00
Mehhiko
vs
Rootsi
21:00
Šveits
vs
Costa Rica
21:00
Serbia
vs
Brasiilia
Neljapäev, 28. juuni 2018
17:00
Senegal
vs
Kolumbia
17:00
Jaapan
vs
Poola
21:00
Panama
vs
Tuneesia
21:00
Inglismaa
vs
Belgia
Laupäev, 30. juuni 2018
17:00
C1
vs
D2
21:00
A1
vs
B2
Pühapäev, 1. juuli 2018
17:00
B1
vs
A2
21:00
D1
vs
C2
Esmaspäev, 2. juuli 2018
17:00
E1
vs
F2
21:00
G1
vs
H2
Teisipäev, 3. juuli 2018
17:00
F1
vs
E2
21:00
H1
vs
G2
Reede, 6. juuli 2018
17:00
C1/D2
vs
A1/B2
21:00
E1/F2
vs
G1/H2
Laupäev, 7. juuli 2018
17:00
F1/E2
vs
H1/G2
21:00
B1/A2
vs
D1/C2
Teisipäev, 10. juuli 2018
21:00
1. veerandfinaali võitja
vs
2. veerandfinaali võitja
Kolmapäev, 11. juuli 2018
21:00
3. veerandfinaali võitja
vs
4. veerandfinaali võitja
Laupäev, 14. juuli 2018
17:00
1. poolfinaali kaotaja
vs
2. poolfinaali kaotaja
Pühapäev, 15. juuli 2018
18:00
1. poolfinaali võitja
vs
2. poolfinaali võitja
LIVE: Kas A-grupis saavad asjad selgeks?  (2. poolaeg!)
ÜLEVAATED
Soccernet.ee Peterburis: Mehhiklased jõid Sotšis kogu alkoholi ära?
SOCCERNET.EE VENEMAAL
RISTNURK
MM-PÄEVIK

Soccernet.ee Venemaal!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed MM-finaalturniirist.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK