Carlos Queiroz: viis meest istuvad üleval korrusel ja ei näe küünarnukki (1)

Carlos Queiroz. Foto: footballchannel.asia

Iraani peatreener oli peale viigimängu Portugaliga väga ärritunud, sest VAR-i abiga anti Cristiano Ronaldole vaid kollane kaart. Carlos Queiroze sõnul näinuksid reeglid ette mängija eemaldamist.

"Küünarnukk on punane kaart. Reeglites pole kirjas, kas see on Ronaldo või Messi. See on punane kaart. Otsused peavad olema selged," ütles Queiroz mängujärgsel pressikonverentsil. "Aga kui sul on kõrgtehnoloogia, treeningud, tuhandeid dollareid kulutatud ühe süsteemi peale ja viis meest istuvad üleval korrusel ja nad ei näe küünarnukki. See on kollane kaart? Olge nüüd."

Rääkides üldiselt mängu vilistamisest, siis ütles Queiroz, et tal on küll oma arvamus, kuid ta peab olema oma sõnadega ettevaatlik. Mehe sõnul ei lähe VAR-il kuigi hästi ning teisedki on kaebusi esitanud.

"Me peame teadma, kes vilistab mängu, kes teeb neid otsuseid," selgitas Queiroz. "Minu arvates, härra Infantino ja FIFA, VAR-il ei lähe hästi. See on reaalsus."

REKLAAM

Iraani peatreener arvas, et mäng pidanuks lõppema Iraani võiduga ning vähemalt üks penalti jäi tema juhendatavale meeskonnale andmata. "Me väärisime võitu. Ma olen halb kaotaja, ma olen uhke, kuid frustreeritud," sõnas Queiroz. "Me tõime MM-ile prestiiži."

Iraan tuli B-alagrupis nelja punktiga kolmandale kohale. Võit Portugali vastu oleks Iraanile taganud alagrupis esikoha.

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

tt   •  
(2001:7d0:5580:8c80:5db.***)
VAR ju nägigi küünarnukki, kohtunik tegi selle otsuse, et polnud piisav punase jaoks. EIT!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK