Modric: ei kahetse, olime enamiku mängust parem meeskond (10)

MM-finaalturniiri parimaks mängijaks valitud Horvaatia koondise kapten Luka Modric sõnas pärast Prantsusmaale kaotatud MM-finaali, et mitte midagi tal kahetseda ei ole.

"Me olime enamiku mänguajast parem meeskond. Kahjuks pühkisid paar lohakat väravat selle unistuse minema. Nemad küll tähistavad, aga ka meie võime pea püsti hoida," sõnas ta Reutersile.

"Kui emotsioonid lahtunud on, siis võime kõike selge peaga analüüsida. Fännide imeline toetus teeb mind veelgi õnnelikumaks. Teame, et vaatamata kaotusele saatsime midagi suurt korda. Pole midagi teha, aga unistusele nii lähedale jõuda ja kaotada on ikkagi keeruline," nentis Modric.

Horvaatia peatreener Zlatko Dalic tahtis esmalt Prantsusmaad õnnitleda, aga polnud kuigi rahul kohtuniku Nestor Pitana otsusega anda nende vastu penalti. "Oleme samal ajal kurvad ja uhked. Mängisime hästi, aga pärast penaltit oli juba keeruline. Tahan selle kohta ainult üht öelda: sellist penaltit MM-i finaalis ei anta. Tahtsime nii väga seda MM-i võita, aga selline see jalgpall ongi. Kui sa lased endale neli väravat lüüa, siis ei saagi võita."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
10 kommentaari

jahm   •  
(93.185.255.***)
"parem meeskond enamust ajast"...4 väravat lastakse lüüa ja parem meeskond, ise löödi 1 värav ja 1 värav oli prantslase suur prohmakas. esimese värava puhul oli siiski kontakt jalga, mispeale tuli ka värav. Ja ta tahab öelda, et käega võib siis mängida jah. Kui prantslased mängivad käega, siis parem jätame vilistamata ka, kuna horvaatia peatreeneri arvates finaalis ei tohiks kätt ära lugeda. Kui käsi ei oleks alla läinud, siis oleks see pall värava ette läinud, aga käe pärast läks "nurgalöögiks". See sama tark jutt nagu meistrite liiga poolfinaalis oli, kus poolfinaalis ei tohi vilistada viga ära, mis tehakse värava ees, kui lennatakse selga ja võetakse sellega 100% väravalöömine vastastelt ära värava eest...
lisan   •  
(93.185.255.***)
Selline tunne jäänud selle aasta meistrite liiga ja MM'iga finaal ning poolfinaalidega, et Fifa/UEFA peaks hakkama reegleid ümber tegema. Finaalis ja poolfinaalis võib karistusalas käega mängida, võib selga lennata. Penalt võib anda siis, kui teisel mängijal luud ja kondid katki, verd lahmab või jalatalg lennatakse sisse, aga siinkohal ka peab jõhkralt puutuma ka teise mängija jalga.
To lisan   •  
(82.131.18.***)
Väga õige,sellest krdi ujumisest seal penalti kastis on juba kopp ees...
eelmistele   •  
(82.131.5.***)
teil jäid rohud võtmata?
to eelmistele   •  
(82.131.18.***)
tõde on valus kuulata?
hmm   •  
(194.150.65.***)
Jah, nad olid paremad.
muigega   •  
(88.196.48.***)
Esimese konnasõõjate värav oli muidugi pettusega pooleks saavutatud. Mingid veahõngulist kontakti ei olnud valetagu Prantsuse fännid endale nii palju kui tahavad. Griezmann meelitas välja olematu vabalöögi, tegemist oli tavalise mängulise episoodiga, mida võis selles mängus korduvalt ka edaspidi näha ilma, et kohtunik vilistanuks. Õigus on kindlasti selles, et paremad ei lase endale nelja väravat lüüa sj. ühe neist ise. Pennal oli pennal, horvaadi oksad olid niivõrd harali, et kuidagi ei saanud sellest mööda vaadata. Aga üldkokkuvõttes oli Horvaatia kahtlemata konnsööjatest sümpaatsem. Ei saanud öelda, et nad ei tahtnud. Tahtsid küll aga need pikad kohtumised andsid lõpuks tunda. Esimene poolaeg rünnati ilusasti kombineerides ja söötes aga teravust jätkus vaid üheks väravaks. Kaitse, mis horvaatidel ei olnud tea mis tugev kogu turniiri ulatuses oli finaalis väga tönts. Eriti ilmekalt iseloomustas seda prantslaste kolmas värav. Kui esimese löögi Horvaatia kaitse blokeeris, siis selle asemel, et mitte lasta lisalööki sooritada hakkas iga horvaat kohapeal seistes vaatama ise suunda, lastes neegripoisil saata pall segamatult Horvaatia puuri. Kahtlemata vääris Horvaatia teist kohta aga karika võitmiseks oli toss väljas.
happy wheels   •  
(2001:ee0:44c8:3de0:f5b.***)
I see your team playing very well. I value the team spirit

happy wheels
Jordan Belfort   •  
(110.37.231.***)
Objective got up to speed with the African football legend whose innovative virtuoso on the pitch and imaginative brightness as a player added to the development of the cutting edge amusement, as he went with the Premier Trophy on a visit crosswise over Nigeria. http://www.domyassignmentforme.com/help-homework
ariana   •  
(222.252.4.***)
Täname, et jagate meiega sellist hämmastavat postitust, see on väga informatiivne ja abivalmis. http://super-fighters.games

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK