Neymar: mõnikord ma tõesti liialdan, aga tegelikult ma piinlen väljakul (3)

 26-aastane Neymar jr tõdes oma sponsori Gillette tehtud videos, et vahepeal ta ei saa haiget vaid näitleb.

Sel suvel toimunud maailmameistrivõistlustel sai tõsiselt kuulsaks Brasiilia äss oma näitlemisega. Sotsiaalmeedias levis tema sukeldumise kohta mitmeid humoorikaid videoid ning mõndadel klippidel proovisid mehe hüppeid järgi teha teised inimesed.

Eile teatas PSG ründaja Gillette videos: "Te võite arvata, et ma reageerin üle ning mõnikord ma tõesti liialdan, aga fakt on see, et ma piinlen väljakul. Minus on ikka laps sees - vahest ma vapustan maailma, kuid mõnikord ma vihastan teid. Mul läks aega, et aktsepteerida teie kriitikat. Aga ma olen siin, uue näo ning avatud südamega. Ma kukkusin ümber, kuid vaid need, kes on kukkunud, saavad uuesti püsti tõusta."

Kuigi levis palju kuulujutte, et mees on lahkumas Prantsusmaa hiiust, tundub siiski, et brasiillane teenib PSG-lt uue ja parema kontrakti ning püsib Pariisis. Neymaril ei läinud ka MM-il kõige paremini - turniirilt pidi suurfavoriit Brasiilia lahkuma juba veerandfinaalis, kui kaotati lõppkokkuvõtes kolmandaks jäänud belglastele. 

REKLAAM

3 kommentaari

Noh jah   •  
(82.131.110.***)
No hard feelings, Soccernet, aga te ei oska kohe üldse. Kui keegi, kes oskaks endale meeskonda valida, looks uue jalgpalliportaali, lükkaks ta teid ilma erilise vaevata troonilt, kuna teie (laps)ajakirjanike tase on täiesti olematu.
Te lihtsalt lugege seda (või ükskõik millist tõlgitud artiklit)...
jiseh   •  
(223.235.13.***)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK