Infantino: tänu VAR-ile on see parim MM (0)

FIFA presidendi Gianni Infantino sõnul oli VAR-i kasutamine edukas ning ta ei suudaks ühtegi MM-i ilma selleta ette kujutada.

Infantino tõdes, et vaatamata esialgsetele hirmudele, siis VAR tasus end ära ja enamgi veel. 19 üle vaadatud olukorrast langetas peakohtunik 16 puhul vale otsuse, videokohtunike abil aga tuvastastati vead ning seetõttu lahenes kõik õiglaselt. Mehe sõnul ei muuda VAR jalgpalli, vaid teeb mängu puhtamaks ja ausamaks ning aitab kohtunikke.

"Kõik teavad seda, et mida iganes sa teed, keegi näeb seda ... Üks enam kui 30 kaamerast näeb seda ning sind saadetakse mängust ära," ütles Infantino.

Ühtlasi on Infantino rahul sellega, et MM-i jooksul ei löödud ühtegi väravat suluseisust, tema sõnul ongi nende väravate aeg jalgpallis läbi. "Te ei näe enam kunagi suluseisust löödud väravat, see on lõppenud, sest sa kas oled või ei ole suluseisus," selgitas FIFA president.

REKLAAM

"Paar aastat olen ma rääkinud, et sellest tuleb parim MM üldse. Täna võin ma seda veendunult öelda," sõnas Infantino.

MM-il on mängida veel kaks kohtumist. Homme heitlevad kolmanda koha nimel Belgia ja Inglismaa. Pühapäevases finaalis panevad kõik mängu Prantsusmaa ja Horvaatia.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK