MM2018 ennustus

Palun logi sisse

PARIMATE ENNUSTAMINE
Kui mängu põhieesmärk on ennustada mängutulemusi, siis turniiri algusjärgus (kuni grupifaasi lõpuni) pakume võimalust teenida lisapunkte turniiri parimate ennustamisega. Iga õige vastus annab 5 punkti. Punktid lähevad arvesse ennustusmängu üldedetabelis.

Milline võistkond võidab turniiri?

Kellest saab turniiri parim mängija?

Kellest saab turniiri parim väravakütt?

Kellest saab turniiri parim väravavaht?

Kellest saab turniiri parim noormängija?

MÄNGUTULEMUSTE ENNUSTAMINE
Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Neljapäev, 14. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
18:00
Venemaa
5:0
Saudi Araabia

Reede, 15. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Egiptus
0:1
Uruguay
18:00
Maroko
0:1
Iraan
21:00
Portugal
3:3
Hispaania

Laupäev, 16. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
13:00
Prantsusmaa
2:1
Austraalia
16:00
Argentina
1:1
Island
19:00
Peruu
0:1
Taani
22:00
Horvaatia
2:0
Nigeeria

Pühapäev, 17. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Costa Rica
0:1
Serbia
18:00
Saksamaa
0:1
Mehhiko
21:00
Brasiilia
1:1
Šveits

Esmaspäev, 18. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Rootsi
1:0
Lõuna-Korea
18:00
Belgia
3:0
Panama
21:00
Tuneesia
1:2
Inglismaa

Teisipäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Kolumbia
1:2
Jaapan
18:00
Poola
1:2
Senegal
21:00
Venemaa
3:1
Egiptus

Kolmapäev, 20. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Portugal
1:0
Maroko
18:00
Uruguay
1:0
Saudi Araabia
21:00
Iraan
vs
Hispaania

Neljapäev, 21. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Taani
vs
Austraalia
18:00
Prantsusmaa
vs
Peruu
21:00
Argentina
vs
Horvaatia

Reede, 22. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Brasiilia
vs
Costa Rica
18:00
Nigeeria
vs
Island
21:00
Serbia
vs
Šveits

Laupäev, 23. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Belgia
vs
Tuneesia
18:00
Lõuna-Korea
vs
Mehhiko
21:00
Saksamaa
vs
Rootsi

Pühapäev, 24. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
15:00
Inglismaa
vs
Panama
18:00
Jaapan
vs
Senegal
21:00
Poola
vs
Kolumbia

Esmaspäev, 25. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Uruguay
vs
Venemaa
17:00
Saudi Araabia
vs
Egiptus
21:00
Hispaania
vs
Maroko
21:00
Iraan
vs
Portugal

Teisipäev, 26. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Taani
vs
Prantsusmaa
17:00
Austraalia
vs
Peruu
21:00
Island
vs
Horvaatia
21:00
Nigeeria
vs
Argentina

Kolmapäev, 27. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Mehhiko
vs
Rootsi
17:00
Lõuna-Korea
vs
Saksamaa
21:00
Serbia
vs
Brasiilia
21:00
Šveits
vs
Costa Rica

Neljapäev, 28. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
17:00
Jaapan
vs
Poola
17:00
Senegal
vs
Kolumbia
21:00
Inglismaa
vs
Belgia
21:00
Panama
vs
Tuneesia
MM-PÄEVIK

Soccernet.ee Venemaal!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed MM-finaalturniirist.