Rakitic oleks nõus oma karjääri MM-tiitli nimel ohvriks tooma (2)

Kui Horvaatia koondise kapten Luka Modric oli nõus MM-i võitmise nimel ohvriks tooma kõik oma Meistrite liiga karikad, siis Ivan Rakitic trumpas ta üle.

Barcelona poolkaitsja arvas, et tema koondise selja taha kogunevad homme sajad miljonid, sest neutraalsed poolehoidjad on kõik nende poolt.

"Ma arvan, et ei ole paremat tunnet kui olla horvaat," vahendas nii kaheksandik- kui ka veerandfinaalis penaltiseerias otsustava löögi võrku saatnud Rakiticit Telegraph. "Sellisesse finaali jõudmine täidab kõik unistused. Vaadake mõnda videot ja näete, mis on viimase kuu aja jooksul Horvaatias toimunud - rõõm, ühtsustunne, uhkus," sõnas ta.

"Kõik me väärime seda. See ei puuduta ainult 23 mängijat, treenereid ja taustajõude, vaid ka 4,5 miljonit inimest kodumaal. Kui maailmas oleks nii suur staadion, siis oleks see finaali puhul täis," uskus Rakitic.

REKLAAM

"Ma ei taha öelda, et need tunded on suuremad kui prantslastel või venelastel on oma koondise osas, aga meil on eriline side. Kui panna Horvaatia püha särk selga, siis muututakse justkui teiseks inimeseks. Selline unikaalne ühtsustunne ei ole meil ainult jalgpallis. Oleme suurepärased ka tennises, käsipallis, korvpallis ja veepallis. Kui oleks käsil lauatennise turniir, siis hoiaksime kõik pöialt just sellele ühele horvaadile. See on meie sisse kodeeritud. Kui ma peaksin turniiri võidu nimel seda tegema, siis oleksin kindlasti nõus esmaspäeval karjääri lõpetama ja putsad varna riputama."

2 kommentaari

oll   •  
(82.131.8.***)
Ühes asjas Rakitic eksib. See puudutab 22, mitte 23 mängijat.
Troll   •  
(85.255.233.***)
Mõttetu sōnaplära talt

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK