Alagrupikaaslased hakkavad nüüd päriselt maid jagama (3)

Kolmanda koha mängus kohtuvad Belgia ja Inglismaa, meeskonnad, kes võinuks Venemaalt koju sõita kuld hambus.

Inglismaa ja Belgia on sel MM-il juba korra pidanud kohtuma. G-alagrupi viimases mängus mängiti peamiselt varumeestega alagrupi võidu peale või tegelikult selle peale, kes peab peale Jaapani alistamist Brasiiliaga mürgeldama hakkama. Selle õiguse mängis endale välja Belgia, kes brasiillased soliidselt koju saatis.

Nüüd on tuttavad karvupidi jälle koos ning panused grammi võrra kõrgemad – võitja saab midagigi, kaotaja ei saa sedagi. Igatahes selge on see, et ajalugu on Belgia kuldsel generatsioonil natukene rohkem teha vaja. Belglaste parim saavutus pärineb aastast 1986, kui Mehhikos toimunud MM-il saavutati tubli neljas koht.

REKLAAM

Inglismaa seis pole kindlasti nadim ning ega nemadki ajalugu tegemata mõtle jätta. Korra on meistriks tuldud, aga pronksikarva MM-i medaleid seni kaela pole saadud. EM-il on seda rõõmu tunda saadud, kuid vaatamata Euroopa-väliste meeskondade välja langemisele on veel tegemist maailmameistrivõistlustega.

Kolmas koht tähendaks kahtlemata ka seda, et Ühendkuningriigi peaministri Theresa May küllakutse oleks libedam tulema. Nimelt kavatseb May paluda eduka Inglismaa koondise vastuvõtule ning tore oleks "külakostiks" medalid kaasa haarata. "Me sooviksime tingimata võõrustada vastuvõttu Inglismaa jalgpallikoondisele, kellel Venemaal väga hästi läks, ning see on see, millest me kavatseme jalgpalliliiduga rääkida," kõneles Theresa May esindaja.

Lisaaja ja päev hilisema mängu tõttu törtsu väsinum Inglismaa on teinud müstilise tuleku ning ega vähem kulda belglaste peale raputada saa - kokku on löödud 14 väravat. Kohtumise eel ongi just viimaseid peetud selle mängu favoriidiks. Belgial on võimalik alagrupivõitu korrata ning Inglismaal tagasi maksta, jalgpallis on kõik ikka ja jälle võimalik.

Laura Jaansen: "Ma olen põhimõtteliselt terve aja ennustanud utoopilisi tulemusi ja vähesed neist on täppi või vähemalt sinnapoole läinud. MM-i lõpuks sai vähemalt selgeks, et Venemaale selgeltnägijaks mul minna pole mõtet. Aga ma proovin viimast korda. Belgia pigistab raske võidu välja. Teeme, et 1:0."

Betsafe'i koefitsiendid:

Belgia võit - 2,30
Viik - 3,80
Inglismaa võit - 3,10

SEOTUD MÄNGUD
3 kommentaari

Lauri Pihlak   •  
(82.131.115.***)
Kas enam pole nii,et jalgpalli MM-il saavad medali 4 meeskonda?1-Kuld.2-ülekullatud hõbe,3-hõbe,4-pronks.Tean,et kunagi oli see nii..
URMAS MOORE PUNKT TVEE   •  
(91.129.102.***)
kinga saad ilmselt SOUTH, cHELSEA MEHED OLID JU TÄITSA PINGILT VÕTTA .
switch color   •  
(2001:ee0:44c8:85a0:95c.***)
Thank for your writting! It is easy to understand and detailed. I feel it is interesting. I have read many other articles about the same subject, but your article has given me a lot of useful information.
usps tracking

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK