Kuidas Poola ja Jaapani mäng lõppes tühjusega (0)

Foto: brownsvilleherald.com

Poola ja Jaapani mängu viimased kümmekond minutit olid väga omapärased. Nimelt veeretasid mängijad terve aja omavahel palli ja kumbki meeskond ei hakanud ründama.

Jaapan jõudis MM-i kaheksandikfinaalini vaatamata sellele, et nad Poolale kaotasid 0:1, kuna Senegal kaotas grupi teises mängus sama skooriga Kolumbiale. Jaapanil oli vähem kaarte Senegalist, mistõttu nad pääseksid ka edasi.

Kuna mängijad olid teise mängu seisust teadlikud, võttis Jaapani peatreener Akira Nishino vastu otsuse sööta kaitsjate vahel palli ja loota teise mängu tulemustele. 

Jaapani kaitsjad ja poolkaitsjad söötsid omavahel palli ning ei jõudnud Poola pooles eriti sügavale. Poola keskendus samuti oma 1:0 eduseisu kaitsmisele ja nemad ei soovinud samuti Jaapani meeskonda ohustada.

REKLAAM

Publik vilistas ja näitas oma pahameelt, aga see mängu kulgemist ei muutnud. Mängu lõppedes jäi Jaapani meeskond ootama teise mängu tulemusi ning nende õnneks oli Senegal alistunud Kolumbiale 0:1. Senegal jäi edasipääsust selle tõttu puudu, et nad olid kaks kollast kaarti rohkem kogunud kui Jaapan. 

"Ma ei ole õnnelik selle üle, kuidas me mängisime," kinnitas Jaapani peatreener Akira Nishino. "Me tahtsime kaheksandikfinaali edasi jõuda ning see on ainus lohutus, mida tänasest mängust saan."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK