Pisaratest mängu kaugusel: Argentinal ei ole eksimisruumi (2)

Foto: ngnews.ca

Vaevalt oskas Argentina koondis karta, et jaanipäevaks võib nende turniir sisuliselt läbi olla. Aga nüüd tundub see täiesti võimalik.

Argentiinlased peavad oma korda siiski ootama, sest päeva alustatakse lahingutega C-grupis. Otsa teevad lahti Taani ja Austraalia, kes võivad mõlemad avamängus nähtuga suures plaanis rahul olla. Hoolimata asjaolust, et ühel on tabelis kolm ja teisel null punkti.

Taanlased avasid turniiri Peruu vastu ja oodatult nauditavas mängus suudeti lõunaameeriklastest ühe võrra paremad olla. Mäng ei möödunud siiski kadudeta, sest kaks ribi murdis poolkaitsja William Kvist - ühest olulisest lülist on Taani juba ilma.

Austraalia tuli samal ajal ära nulliga, aga midagi muud mängust Prantsusmaaga olnukski boonus. Kui hakkama saadi prantslastega, siis miks ei peaks saama taanlastega? "Peame kõike, mida tegime, tegema paremini," sõnastas hollandlasest loots Bert van Marwijk lihtsa ülesande.

REKLAAM

Ivar Lepik: "Taani on siin kerge favoriit, aga austraallased said tugeva mängu ja positiivse emotsiooni alla. Nad on kogenud ja neil on treener, kes oskab mängu tappa - kui momentide realiseerimise küsimusele lahendus leitakse (Tim Cahill?), peaks Austraalial olema piisavalt iseloomu. 1:0 kängurumaale."

Betsafe'i koefitsiendid:

Taani võit - 2,02
Viik - 3,40
Austraalia võit - 4,20 

Kas nüüd on Guerrero aeg?

Halvemal juhul võib C-grupis minna nii nagu juhtus kaks tähte eespool. Kui Taani ja Prantsusmaa oma favoriidikohuseid täidavad, on alagrupi viimase mängupäeva eel jagada vaid esimene ja kolmas koht.

Peruud ootab kahtlemata raske ülesanne, aga nad ei ole pärast 36 aastat kestnud põuda tulnud turniirile alla andma. Prantsusmaa oli haavatav ja Peruul on kasutada rohkem tööriistu kui oli Austraalial. See on Peruu kapteni, MM-ile jõudmiseks põrgust läbi käinud Paolo Guerrero võimalus.

Prantsusmaa peatreeneril Didier Deschampsil jagub ka enda ründajate osas mõttetööd. Trio Dembele-Griezmann-Mbappe ei pakkunud alustuseks just liiga palju, pingilt on võtta alati usaldusväärne Olivier Giroud. "Olivieri probleem on see, et ta mängib üksi," teatas Deschamps ootamatult. "Ta ei ole nagu teised, aga kui teda ei ole, mõistame, kui kasulik ta on."

Ivar Lepik: "Prantsusmaa läheb eeldatavasti paremaks, kuigi Peruu on täpselt selline meeskond, kes võiks või peaks neile probleeme valmistama.  Usun siiski, et rong veereb edasi. 2:0 Prantsusmaale."

Betsafe'i koefitsiendid:

Prantsusmaa võit - 1,61
Viik - 4,10
Peruu võit - 6,40 

Ema rääkis poja pisaratest

Argentina puhul ei saa üle ega ümber Lionel Messist. Nüüd sai ootamatult sõna Messi ema Celia Cuccittini. "Tema soov on tuua karikas koju, võita MM," rääkis Cuccittini El Trece televisioonile. "See on üks tema suurimaid soove. Näeme teda selle pärast kannatamas ja nutmas. Ta tahab seda rohkem kui keegi teine."

Viimases kolmes suures finaalis kaotajaks jäänud Messi jaoks ei alanud MM hästi. Islandi viikingite vastu jäi talle teha liiga palju ja päev ei sattunud olema kõige parem, aga ilma hoos Messita jäi hätta ka Argentina. Horvaatia võttis veidi hiljem vastukaaluks kontrollitud 2:0 võidu Nigeeria üle.

Kümmekond aastat on horvaate igal suurturniiril mustaks hobuseks peetud ja nii ka nüüd. Arvestades nende keskväljavõimekust, ei saa isegi kindel olla, keda siin mängus eelistama peaks. Aga Messi ja Argentina on surutud nurka. Nurgas on kiskja kõige ettearvamatum.

Ivar Lepik: "Argentinal ei ole võimalust eksida, aga see meeskond ei jätnud Islandi vastu ühestki otsast maailmameistri muljet. Mis peaks olema teisiti? Horvaatia seevastu mängis väga soliidselt ja neid rahuldaks sellest mängust ka 1:1 viik. See jätab ka Argentina veel mängu."

Betsafe'i koefitsiendid:

Argentina võit - 2,18
Viik - 3,35
Horvaatia võit - 3,70 

SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

???   •  
(194.204.57.***)
Viimati kui Messi korralikult nuttis tegi talle valu et Ronaldo rohkem palka sai. Sinna nahka läks terve hooaeg.
!!!   •  
(90.191.187.***)
Ronaldo saab umbes 2x vähem palka, niiet....

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK