Venemaa, venelaste elu suurim mäng (5)

Foto: old.themoscowtimes.com

Jalgpalli suurvõistlused algavad harva igavalt. Venemaa ja Saudi Araabia vastasseis ei ole esmapilgul just klassikaline suur mäng, aga kärtsu ja mürtsu lubab küllaga.

Koondise eelvaate lugemiseks kliki riigi nimel.

"Mõistame, et see mäng on meie elu suurim sündmus. Ilmselt iga venelase elu," rääkis poolkaitsja Aleksandr Samedov mängeelsel pressikonverentsil. "Oleme valmis. Koduse finaalturniiri avamäng on minu elu kõige olulisem mäng, see on kindel. Meil on plaan, kuidas homme edukad olla."

33-aastane Samedov, kes sündinud Moskvas ja veetnud karjääri erinevate Moskva klubide särkides, on kordi ja kordi Lužniki murule astunud. Aga mitte nii. Mitte sadade miljonite silmapaaride jälgimisel. Mitte sellise surve all.

REKLAAM

Kas venelastel on peal üüratud pinged? Kahtlemata. Loos oli neile ju ometi soodne, mis tähendab, et alla alagrupist edasipääsu ei tule kõne alla. Aga MM-il, kus iga mängu iga minut võib otsustavaks saada, ei ole enam ruumi eksimiseks ja katsetamiseks. 

Venemaa peatreener Stanislav Tšertšessov kinnitas, et teab juba, kelle väljakule saadab. Tipuründaja Fjodor Smolov lisas, et õnn on midagi, mis tuleb ära teenida. Kuidas see venelastel Saudi Araabia vastu õnnestub, selgub juba õige pea. MM-i võõrustaja ei ole avamängu kunagi kaotanud.

Ivar Lepik: "Ja ei kaota ka nüüd. Saudidel on sisu enam kui küll, et venelastele hulga peavalu valmistada. Mida võõrustajad oma nädalase treeninglaagri käigus kokku panid, on raske ennustada, aga selge on see, et eelkõige ei taha kumbki esimest mängu kaotada. 1:1 viigiga lepitakse."

Betsafe'i koefitsiendid:

Venemaa võit - 1,45
Viik - 4,40
Saudi Araabia võit - 9,55

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
5 kommentaari

kalevipoeg   •  
(194.126.102.***)
siililegi selge, et venemaa võidab kaks-null!
X   •  
(87.119.182.***)
Sibulad saavad kõik mängud nagunii tala ja peale alagrupi mänge otsustab Putin turniiri pooleli jätta.
to x   •  
(37.157.10.***)
tra mis uroood loll inimene sa oled. Mine häbene oma jutuga kuskil. U-R-O-O-D
To to x   •  
(87.119.182.***)
Isegi venelane ütleb et venelased saavad kotti kõik mängud.
va   •  
(80.235.72.***)
Venamaal keegi ei usu. Tõsi. 3 või 4 koht.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK