Kas Messi suudab viia oma meeskonna taaskord edasi? (9)

Foto: ngnews.ca

Eile selgusid A- ja B-alagrupi lõppseisud. Täna saame teada, kes jäävad Venemaale kauemaks C- ja D-alagrupis. Kaks kindlat nime on juba olemas ka - Prantsusmaa ja Horvaatia.

  • Ennusta ka ning võida lahedaid auhindu!
  • 26.06, kell 17.00 C Taani - Prantsusmaa
  • 26.06, kell 17.00 C Austraalia - Peruu
  • 26.06, kell 21.00 D Island - Horvaatia
  • 26.06, kell 21.00 D Nigeeria - Argentina

Kaks Euroopa meeskonda edasipääsu jahtimas

Prantsusmaa on ikka veel üks turniiri suurfavoriitidest, hoolimata nappidest võitudest Austraalia ja Peruu üle. Kahekümne aasta taguse maailmameistri ridades on praegu nii palju talendikaid mängijaid, et saaks kokku panna kaks või lausa kolm eraldi algkoosseisu, mis kõik saaksid MM-il hakkama. Nende miinuseks on aga see, et koondise keskmine vanus on vaid 26 ning see võib tekitada raskusi tähtsates mängudes.

Taani on see-eest näidanud väga nauditavat mängu. Esimeses kohtumises Peruuga oldi selgelt üle ning ka Austraalia vastu oldi pigem tugevam pool. Meeskonna selgroo moodustavad Tottenhami Christian Eriksen, Leicesteriga Inglimaal meistriks tulnud Kasper Schmeichel ning Borussia Dortmundi liikuv Thomas Delaney. 

REKLAAM

Matš kahe Euroopa koondise vahel tõotab tulla põnev. Favoriidikoormat on küll pandud prantslaste õlgadele, kuid kui Taani viikingitel kõik töötab, võivad nad ise üllatada ning võib-olla isegi võita.

Otto Kase: "Arvan, et seis jääb 1:1, kuna viigiga pääsevad mõlemad meeskonnad edasi ning rohkemat pole kummalgi tarvis."

Betsafe'i koefitsiendid:

Taani võit - 4,75
Viik - 2,75
Prantsusmaa võit - 2,23

Viimasena MM-ile jõudnud meeskonnad madistavad omavahel

Peruu tuli MM-ile potentsiaalsete üllatajatena, kuid sellest pole midagi välja tulnud. Kaotusega on tulnud leppida nii Prantsusmaa kui ka Taani vastu ning edasipääs on seega nüüdseks võimatu. Kuid kindlasti mitte pole ladinaameeriklased veel alla andnud.

Austraalial on veel võimalus kaheksandikfinaali pääseda - selleks tuleb kindlasti võita Peruud ning loota, et Taani kaotab Prantsusmaale. Kuigi see on võimalik, pole see väga kerge. Austraalia peab selleks värava lööma ning seni on nende mõlemad väravad tulnud penaltist.

Huvitav on ka see, et mõlemad tiimid pidid MM-ile jõudmiseks esiteks alistama kellegi teiselt kontinendilt. Austraalia võttis võidu Hondurase vastu ning Peruu purustas Uus-Meremaa lootused.

Otto Kase: "Austraalial on piisavalt oskusi, et saada sellest matšist võit ning seda ma neile ennustangi. 1:0 võit austraallastele."

Betsafe'i koefitsiendid:

Austraalia võit - 3,15
Viik - 3,50
Peruu võit - 2,39

Vanad sõbrad, kumb lahkub nüüd võiduga?

Island on tõenäoliselt iga eestlase lemmik. Saareriigil elab ju vaid 300 000 inimest ning juba on jõutud nii EM-ile kui ka MM-ile ning mõlemal on suuri imesid korda saadetud. Viik Argentinaga näitas, kui tugevad on islandlased, kui nad saavad oma asja ajada.

Horvaatia jõudis küll MM-ile alles play-off'idega, aga Venemaale jõudes on näidatud väga kindlat mängu.  Ette on näidata 2:0 võit Nigeeria üle ning 3:0 triumpf Argentina üle. Koondis on ka Uruguay kõrval ainus, kes pole oma väravast veel kordagi pidanud palli välja võtma.

Meeskonnad ei kohtu omavahel aga esimest korda. Kohtuti ka Euroopa valiksarjas, kus mõlemad said korra võitu maitsta. Sel korral on punkte vaja Islandil, Horvaatiale piisab ka viigist, et jääda esimeseks.

Otto Kase: "Horvaatia on sel turniiril väga positiivselt üllatanud ning ma arvan, et ka Islandi vastu võtavad nad võidu, kuid seekord tuleb ainult 1:0." 

Betsafe'i koefitsiendid:

Islandi võit - 3,65
Viik - 3,40
Horvaatia võit - 2,20

Kas Messi teeb imet?

Messilt oodatakse jälle väga palju. On ta ju üks ainsatest põhjustest, miks kahekordne maailmameister üleüldsegi on MM-il. Me kõik mäletame tema võimsat kübaratrikki Ecuadori vastu valikturniiri viimases voorus. Ka seekord oleks hädasti tarvis seda kübarat.

Nigeeria on samuti võitu otsimas. Peale 2:0 kaotust Horvaatiale pakkusid palju, et aafriklastel on sellega turniir läbi, kuid neil polnud õigus. Järgmises mängus alistati kindlalt Island ning momendil hoitakse kinni teisest kohast.

Ka need kaks meeskonda ei kohtu omavahel esimest korda. Nad on samas alagrupis MM-il juba viiendat korda ning seni on Argentinal õnnestunud igal korral võitjana väljuda. Kuid sügisel alistas Nigeeria sinisärgid 4:2, kas seda suudetakse ka MM-il?

Otto Kase: "Ma ei usu, et Argentina teekond oleks veel lõppenud. Pakun, et nad saavad siit raske 2:1 võidu ning liiguvad kaheksandikfinaali, kus neid ootab arvatavasti Prantsusmaa."

Betsafe'i koefitsiendid:

Nigeeria võit - 6,80
Viik - 4,55
Argentina võit - 1,53

SEOTUD MÄNGUD
9 kommentaari

mdv   •  
(194.126.102.***)
Otto Kase, kas sa ei vaadanud Taani - Peruu mängu? Või oled vahepeal mingit eriti kanget kraami suitsetanud? Taani ei olnud selles mängus "selgelt üle".

Mängu domineeris siiski Peruu ja mängupilti ja võimalusi arvestades on tõeline šokk, et Peruu sealt viigi või võiduga välja ei tulnud
Barca   •  
(146.255.180.***)
Messy sõidab täna koju, nägin neid juba kohvreid pakkimas
Gröönimaa   •  
(84.43.241.***)
"Island on tõenäoliselt iga eestlase lemmik"

No halloo, nii igavat meeskonda on lausa valus vaadata
Troll   •  
(185.69.144.***)
Minu lemmik on ikka Inglismaa, mitte Island
krahm   •  
(82.131.50.***)
Inglismaa ja Prantsusmaa on ikka multikultide lemmikud.
Troll   •  
(185.69.144.***)
Kelle poolt ma siis veel peaks olema, kui ma Inglismaal elan?! Ja inglise mustad on väga head mängijad peale selle
Irvendus   •  
(91.129.102.***)
Island iga eestlase lemmik? See arusaam on välja imetud kusagilt delfi või postimehe pealkirjast, mis siin päikse kaisus kastanite all üldse inimlaste arvamusega ei ûhtu.
Viplala   •  
(91.129.103.***)
Columbia !
Kas olen ikka eestlane?   •  
(37.157.110.***)
Minu lemmik on ikka horvaatia, mitte mingi island!!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK