Layun Neymarile: mine pikuta oma kodus (1)

Neymar kontrollimas palli, Layun paremal. Foto: nepal123.com

Mehhiko mängis kaheksandikfinaalis südilt, kuid pidi siiski alla vanduma Brasiiliale. Mõlemad väravad sündisid tänu Neymarile, kes pakkus selgi korral rohkelt kõneainet.

72. minutil, kui Brasiilia oli üheväravalise eduseisu saavutanud, tekkis aga konflikt Neymari ja Miguel Layuni vahel. Brasiilia ründetuus oli jäänud maha istuma ning hoidis palli enda süles. Mänguvahendi kavatses Layun mängu panna, kuid seda krabada üritades astus Neymarile hüppeliigese peale.

Sellele järgnesid ründeässa legendaarsed liigutused, sealhulgas ka murul rullimine. Olukord ei tundunud niivõrd tõsine ning Neymar jooksis platsile mõni minut hiljem, justkui midagi poleks juhtunud.

Mängujärgsel pressikonverentsil ütles Mehhiko peatreener Juan Carlos Osorio, et kohtunike käitumine selles olukorras ei olnud kõige õigem. "Me kontrollisime seda mängu, kuid minu meelest on see häbiväärne, kui palju aega võib ühe mängija tõttu kaotada," sõnas Osorio. "See peaks olema meeste mäng, aga mitte tembutamine."

REKLAAM

Olukorras süüdlaseks jäänud Mehhiko mängumees Miguel Layun lisas ka omalt poolt paar krõbedat sõna Neymari suunas. "Lõppude lõpuks on see jalgpall. Kui ta ei taha, et teda puudutataks, siis ta peaks midagi muud tegema," ütles Layun. "Kui ta tahab olla põrandal maas, siis ta peaks minema koju pikutama."

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

Roberts   •  
(117.1.160.***)
Oh! This article has suggested to me many new ideas. I will embark on doing it. Hope you can continue to contribute your talents in this area. Thank you.
https://chinesewuxia.world

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK