Neymar pisaratest: rääkimine on odav, isegi papagoi suudab seda teha (0)

Foto: guardian.ng

Brasiilia koondise läbi aegade kolmas väravakütt Neymar rääkis Instagramis pärast rasket võidumängu Costa Rica üle teda vallanud emotsioonidest.

Neymarit on 2018. aasta esimese poolaasta vältel seganud vigastused ja kui enne MM-i näitas ta sõprusmängudes oma parimat vormi, siis finaalturniiril on nii Šveitsi kui ka Costa Rica mehed äärmiselt jõulise mängustiiliga suutnud PSG tähe enam-vähem kinni võtta.

Costa Rica vastu jättis ta ise kasutamata mitmeid suurepäraseid võimalusi ning lisaks jätsid videokohtunikud ta ilma peakohtuniku poolt määratud penaltist.

Lõpuks sai Brasiilia siiski üleaja väravatest 2:0 võidu kätte. Lõppskoori vormistas just Neymar, kes lõpuvile järel nutma puhkes.  "Kõik ei tea, mis on minuga siia jõudmisel juhtunud. Rääkimine on odav, isegi papagoi suudab seda teha. Kuid teha midagi... vähesed suudavad seda teha!!!" rääkis Neymar sotsiaalmeedias.

REKLAAM

"Nutmine on rõõm sellest, kui tahtejõud ja soov võita muutuvad reaalsuseks. Asjad pole kunagi mu elus lihtsad olnud ja ei ole seda praegugi. Unistus jätkub. Mitte unistus, vaid MISSIOON!" 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK