MM-i neljas päev: maailmameister asub tööle (1)

Foto: al.com

MM-i neljas päev toob endaga kaasa esimesed mängud nii Brasiiliale kui ka Saksamaale. Kas favoriidid saavad koormuse all hakkama või lagunevad, nagu sel turniiril juba on juhtunud?

Koondise eelvaate lugemiseks kliki riigi nimel.

Suurüllatajad tagasitulijate vastu

REKLAAM

MM-i neljas päev algab Costa Rica ja Serbia omavahelise duelliga. Mõlemad on meeskonnad, kes loodavad Brasiilia kõrval grupivoorust välja pääseda. Serbia on MM-il esimest korda peale 2010. aastat ning Costa Rica loodab korrata oma eelmise MM-i imelugu.

Serbia koondis on peale pikka ja valusat perioodi tagasi suurturniiril ning kodumaa fännid ootavad meeskonnast väga palju. Serbial on palju andekaid mängijaid nagu Nemanja Matic, Sergej Milinkovic-Savic ja Dusan Tadic, kes võivad mängus suurt rolli mängida.

Costa Rica tahab samas tõestada, et nende eelmise MM-i teekond veerandfinaalini ei olnud pelgalt hea õnn, vaid et nendes peitub ka tõeliselt hea meeskond. Uuesti turniirile jõudmine on juba märk, et meeskond ei hakka mänge kergelt võtma.

Kaspar Kütt: "Serbia ja Costa Rica mäng tuleb ilmselt üsna tasavägine, aga ma leian, et Serbia koondises on teravamad mängijad ja see võib siin otsustavaks saada. Pakun 2:0 Serbia kasuks."

Betsafe'i koefitsiendid:

Costa Rica võit - 4,70
Viik - 3,45
Serbia võit - 1,93

Mannschaft asub tööle

Valitsev maailmameister Saksamaa läheb Venemaale eesmärgiga saada endale teist korda järjest MM-tiitel, tunnustus, millega ainult Brasiiliat ja Itaaliat on pärjatud. Kas üldse keegi saab Saksamaa vastu, on varajane küsimus.

Paljud arvavad, et sel aastal on Saksamaa veel tugevam kui neli aastat tagasi. Siiski ei anna Mehhiko end liiga lihtsalt kätte. Oluliseks lüliks võib jälle kujuneda väravavaht Guillermo Ochoa, kes neli aastat tagasi Mehhikole palju rõõmu pakkus.

Saksamaa siiski üritab end suruda läbi ja näidata avamängus, et nendega tasub jälle arvestada. Ka viimane kord, kui Saksamaa ja Mehhiko kohtusid, jäid sakslased peale, võites Konföderatsioonide karikaturniiris 4:1.

Kaspar Kütt: "Saksamaa on ilmselge favoriit ja kui nad mängu tööle saavad, ei tohiks neil olla probleemi. Mehhiko peab tugeva kaitsemängu kehtestama ning heale õnnele lootma. Arvan, et Saksamaa võidab, aga mitte nii kindlalt, kui tahaks - 2:1."

Betsafe'i koefitsendid:

Saksamaa võit - 1,48
Viik - 4,75
Mehhiko võit - 7,40

Sambamehed lähevad mineviku unustama

Kindlasti on veel kõikidel meeles Brasiilia 1:7 häbistamine Saksamaa poolt. See on meeles ka Brasiilia mängijatel, kes homme lähevad uuenenud koondisega peletama mälestusi sellest koledast päevast.

Brasiilial on noored ja kiired mängijad, kes kõik on võimelised mängu saatust mõjutama. Lisaks on meeskonnal veel trumbiks Neymar, kes heal päeval pretendeerib Ronaldo ja Messi kõrvale maailma parimate mängijate diskussioonis.

Aga Šveits on juba teadlik, kuidas favoriitidele vastu hakata. 2010. aastal oli see meeskond ainus, kes Hispaaniat MM-il võitis. Tugev kaitse võib olla üks meetod, kuidas Šveits järjekordse suure üllatuse korraldada võiks. 

Kaspar Kütt: "Šveitsi ainus lootus on see, et brasiillastel tuleb halb päev, mida ma vähemalt hetkel ise ei näe tulemas. Brasiilia võtab selle võidu ja üsna kindlalt. 3:0 Brasiilia kasuks."

Betsafe'i koefitsendid:

Brasiilia võit - 1,41
Viik - 4,90
Šveitsi võit - 9,15

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

Hipper   •  
(95.160.157.***)
Täpsustus, ka Itaalia tuli 34 ja 38 kaks korda järjest ilmameistriks

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK