Portugal ja Hispaania võivad jätkata väravate sahistamist (0)

Hispaania mängumees Diego Costa lõi Portugali vastu iluvärava. Foto: todaybettingtips.com

MM-i kolmapäevastes mängudes lähevad jalgpalliriigid vastamisi võhikutega. Päeva alustab sitke Portugal ning lõpetab vägev Hispaania.

Ronaldo hoog tõenäoliselt veel ei rauge

Vooru esimeses mängus korralikku lahingut pakkunud Portugal teenis Hispaania vastu viigipunkti veel viimaste minutitega. Väravatesajus oli oma osa Cristiano Ronaldol, kes kõik kolm koduriigi eest lõi. Valitsev Euroopa meister ei kavatse alagrupimängudega piirduda ja lülitab masinad täiskäigul tööle seni nullile jäänud Maroko vastu.

Maroko kaotus tabeliliidrist Iraanile oli niivõrd kibe, et vaevalt mehed tänasekski sellest üle on saanud. Viiendal lisaminutil omaväravast kaotanud kuningriigi ootused ei ole kuigi kõrgel, kuid üle pika aja MM-il mängiv meeskond üritab võtta maksimumi. Esimese vooru järel alagrupi viimast kohta hõivav Maroko on kindlasti väga näljane.

REKLAAM

Riigid kohtusid viimati 1986. aasta MM-i grupifaasis ning tookord võitsid aafriklased 3:1. Tänaseks on olukord kõvasti muutunud ning staaridest kubiseval Portugalil on eeldused mängu võitmiseks. 

Laura Jaansen: "Cristiano Ronaldo näitas esimeses mängus, et ta on tulnud MM-ile päris selgete ja kindlate kavatsustega. Maroko võib küll Portugali teel seista, kuid takistus peaks olema lihtsasti ületatav. Pakun 3:0 võitu Portugalile."

Betsafe'i koefitsiendid:

Portugali võit - 1,67
Viik - 3,80
Maroko võit - 6,15

Saudi Araabial on võimalus eelmise mängu vead parandada

Uruguay läheb teise vooru Egiptuse üle saavutatud napi võiduga. 89. minutil võiduvärava löönud lõunaameeriklased said mängust kindlasti kaasa hea emotsiooni, kuid arenguruumi jäi veel küllaga. Meeskonna loots Oscar Tabarez saadab väljakule kogenud mängijad ning on vastasseisu eel enesekindel.

Varasemalt vaid korra alagrupist edasi pääsenud Saudi Araabia väljavaated pole väga head. MM-i avamängus lagunenud meeskonda kostitas Venemaa viie väravaga, kuid väidetavalt unustasid selle kollapsi Saudid juba hotelli jõudes. Uruguay võiks olla hea vastane koduriigi au taastamiseks ja õige mängu näitamiseks.

Pea neli aastat tagasi mängisid meeskonnad 1:1 viiki. FIFA edetabelis lahutavad Uruguayd ja Saudi Araabiat pea 50 riiki. Statistika statistikaks, aga midagi see märkima ju peaks.

Laura Jaansen: "Seni on MM näidanud väga üllatavaid tulemusi. Ma ei imesta, kui Uruguayl Saudide vastu keeruliseks läheb. Võidu peaksid lõunaameeriklased siiski võtma. Pakun 2:0."

Betsafe'i koefitsiendid:

Uruguay võit - 1,19
Viik - 7,95
Saudi Araabia võit - 18,50

Võimas Hispaania läheb tabeliliidri vastu

Iraan paikneb B-alagrupis esimese vooru järel esikohal. Viimati õnnestus meeskonnal MM-il võita aastal 1998 ja seda magusamad olid kolm esimest punkti. Küll aga ei näidanud Iraan väga head mängu ning võit justkui kukkus lihtsalt sülle. Peatreener Carlos Queiroze sõnul on mäng Hispaaniaga aga privileeg ning lisab, et meeskonnal on unikaalne võimalus areneda mängijatena.

Hispaania tegi Portugali vastu paar väga ränka viga, mis neile mängust vaid viigipunkti tõid. Eriline tähelepanu on väravavaht David de Geal, kes Ronaldole teise värava põhimõtteliselt kinkis. Vaatamata rahva arvamusele usaldab peatreener Fernando Hierro puuriluku algkoosseisu. 

Oma hiilguse tagasi saanud Hispaania on täiesti teisest puust kui Iraan. Hispaania tahab jõuda alagrupist edasi ning kahtlemata kavatseb liidrikoha hõivata. Meeskonnal on tugevate mängijate näol see potentsiaal ka olemas.

Laura Jaansen: "Hispaania jalgpallikoondis on oma edulukku kirjutamas järjekordset peatükki. Iraanilt võetakse kindlad kolm punkti. Ennustan suurt võitu Hispaaniale. 4:0 näiteks."

Betsafe'i koefitsiendid:

Iraani võit - 20,0
Viik - 6,95
Hispaania võit - 1,21

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK