Southgate: mängijad kirjutasid ise oma ajaloo ja ma ei taha veel koju minna (0)

Foto: thefa.com

Inglismaa koondis on läbi aegade olnud hädas penaltiseeriatega. Ikka ja jälle on neid kaotatud. Aga eile õhtul alistati MM-i kaheksandikfinaalis just penaltiseerias Kolumbia ja inglaste peatreener Gareth Southgate tõdes seejärel, et ta ei taha veel koju minna.

"Eneseusu mõttes oli see selle grupi mängijate ja järgmiste gruppide jaoks väga oluline moment," vahendas The Guardian 47-aastast treenerit. "Mitte ainult penaltiseeria võitmine, vaid mängu lõpu kannatamine staadionil, kus Kolumbia fänne oli viis ühele ja mis tundus seega kui võõrsilmäng."

"Sellest kõigest läbi tulla - oleme rääkinud mängijatega ise oma lugude kirjutamisest. Täna nad näitasid, et ei pea järgima seda, kuidas varem on läinud. Nad kirjutasid ise oma ajaloo ja ma ei taha veel koju minna," lausus Southgate mängu järel.

Southgate on isegi eksinud penaltiseerias, kui ta ei suutnud oma lööki võrku saata 1996. aasta EM-il ning mehe enda sõnul saadab see teda igavesti. "See on nüüd eriline moment selle võistkonna jaoks. Loodetavasti annab see usku veel mitmele järgmisele põlvkonnale. Peame alati uskuma sellesse, mis on elus võimalik ja mitte olema ajaloo või ootuste lõksus. Mõtlen juba praegu Rootsile ja austame neid tohutult. Oleme alati alahinnanud neid ja meil ei ole nende vastu väga hea seeria, aga neil on selge mängustiil ja selle vastu on paganama raske mängida," lisas inglaste loots.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK