Courtois: ma ei mõnitanud Pickfordi (0)

Foto: london24.com

Belgia väravavaht Thibault Courtois ütles BBC-le Brasiilia mängu järgses intervjuus, et ta ei mõnitanud Inglismaa väravavahi Jordan Pickfordi pikkust.

Pickford sattus kriitika alla grupivoorumängus Belgia vastu, kus ta ei suutnud Adnan Januzaj lööki väravast välja hoida. Courtois oli selle peale väidetavalt öelnud, et Pickford on temast 10 sentimeetrit lühem ning tema oleks selle löögi kinni püüdnud.

Pickford vastas selle kommentaari peale: "Mind ei huvita, et ma kõige suurem väravavaht ei ole. Mind on kritiseeritud enne, aga kui sa löögi ära tõrjud, on see ainus asi, mis loeb. Ma võin olla noor, aga mul on vaimset tugevust ja kogemust ning ma kasutasin seda."

Peale mängu Brasiiliaga teatas Courtois ajakirjanikele, et tema rivaal Premier League's on väga hea väravavaht. "Jordani kohta - ma tahan täpsustada, mida ma mõtlesin, sest ma olen väga palju kuulnud. Ma ei mõnitanud tema pikkust, tahan seda toonitada, sest ma ei mõnitaks kunagi väravavahi pikkust."

REKLAAM

"Ma ainult ütlesin seda, kuna ta sai puute. Ma oleksin selle löögi tõrjunud, kuna ma olen temast 15 sentimeetrit pikem, aga ma ei mõnitanud tema pikkust. Ta on väga hea väravavaht. Tahan seda täpsustada," lisas Courtois. 

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK