Hummels probleemidest: meie viimane hea mäng jääb oktoobrisse (Löw kaalub tagasi astumist!) (0)

Foto: asia.eurosport.com

Saksamaa koondis jäi MM-il oma alagrupis viimaseks ning meeskonna keskkaitsja Mats Hummels ei hakanud pead liiva alla peitma. Koondise peatreener Joachim Löw tunnistas aga, et ei tea, kas ametis jätkab.

Hummels tõdes, et käimasolev turniir on näidanud, kuidas tippmeeskondadel ei ole lihtne. "Välja arvatud Inglismaa ja Belgia jaoks," viitas ta G-alagrupile, kus eelmainitud riigid domineerivad.

"Kui Mehhikole kaotasime, siis panime end sellisesse seisu. Peame teatud asju parandama, aga neist ei saa avalikkuses rääkida. Meie viimane tõeliselt hea ja veenev mäng jääb 2017. aasta oktoobrisse," nentis ta pärast Lõuna-Koreale 0:2 kaotamist L'Equipe'le.

Alates 2006. aastast Saksamaa koondise juures olnud peatreener Joachim Löw tunnistas, et vaatamata hiljutisele lepingupikendusele ei ole ta kindel, et ametis jätkab. "Pean endaga aru pidama. Mina vastutan selle tulemuse eest, eks näis," kommenteeris ta lakooniliselt.

REKLAAM

Saksamaa alaliidu president Reinhard Grindel teatas kiirelt, et usaldab Löwi jätkuvalt ning vallandama teda kindlasti ei hakka.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK