Narva Trans kaotas 0:2 Podgorica Buducnostile. Foto: Liisi Troska

Premium liiga tabelis viiendal kohal paiknev Narva Trans kohtus Euroopa liiga esimese eelringi avamängus Montenegro klubi Podgorica Buducnostiga ja pidi Rakvere staadionil peetud mängus vastu võtma 0:2 kaotuse.

Külalised asusid juhtima 12. minutil, kui Transi väravavaht ja kapten Marko Meerits eksis madala tsenderdusega tegelemisel ja puterdas palli väravasse. Tabamus kanti Igor Ivanovici nimele.

Transi jõudis viigile lähedale 47. minutil, kui Eric McWoods lõi mõnelt meetrilt peaga, aga pall tabas latti. Ida-Virumaa esiklubi lootused edasi pääseda kustutas Miloš Mijici värav 88. minutil.