Piinlik kaotus: United korjas võrgust neli palli välja ja tegi klubi antirekordi (0)

Manchester United kaotas Crystal Palace'ile 0:4. Foto: Scanpix / Paul Terry / CSM via ZUMA Press Wire

20-kordse Inglismaa meisterklubi Manchester Unitedi üle kivide ja kändude kulgenud hooaeg sai järjekordse tagasilöögi, kui võõrsil jäädi Crystal Palace'ile alla koguni 0:4.

Crystal Palace avas 12. minutil skoori, kui Michael Olise sai keskväljal palli, jooksis sellega Unitedi karistusalasse välja ja lõi palli segamatult väravasse. Võõrustajad suurendasid mõned minutid enne poolajavilet eduseisu kaheväravaliseks, kui Jean-Philippe Mateta jooksis Jonny Evansist kerge vaevaga mööda ja saatis palli kindlalt võrku.

United ei saanud ka teisel poolajal jalgu kuidagi alla, vaid hoopis Crystal Palace lisas veel kaks vastuseta väravat. Tyrick Mitchell lõi 58. minutil lahtise palli mõnelt meetrilt võrku ning Olise sahistas kaheksa minutit hiljem Casemiro pallikaotuse ja Daniel Munoze söödust umbes 15 meetrilt. Lõppseis 4:0 Crystal Palace'ile. United on nüüd tänavusel liigahooajal kaotanud 13 kohtumist, mis on klubi antirekord Premier League'is.

United asub kolm vooru enne hooaja lõppu tabelis kaheksandal kohal, kaotades kahe punktiga Newcastle Unitedile ja sama palju punkte kogunud Chelseale halvema väravate vahe tõttu. See tähendab, et praeguse seisuga ei saaks United järgmiseks hooajaks kohta Euroopas. Kui liiga kaudu jäädakse eurokohast ilma, siis on võimalik seda püüda karika kaudu - kui United alistab karikafinaalis Manchester City, siis tagatakse koht Euroopa liigas.

Viimase viie mänguga 13 punkti kogunud ja esmakordselt Premier League'is Unitedile neli väravat löönud Crystal Palace paikneb tabelis 14. positsioonil.

Crystal Palace - Manchester United 4:0 (2:0)