Riigi Kinnisvara leidis Maarjamäe jalgpalli sisehalli jaoks uue kinnistu (0)

Foto: Levadia Facebook

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) tegi Tallinna linnale pakkumise ehitada palju kirgi kütnud Maarjamäe jalgpallihall Kase tn 68b kinnistule. Tallinna linn arvab, et enne analüüsi alustamist peaksid ministeeriumid omavahel kokkuleppele jõudma.

Kase tn 68b kinnistu asub kortermajade vahetus läheduses ning natuke maad edasi Sisekaitseakadeemiast. Lisaks on sinnakanti planeeritud Mustakivi tee läbimurre, kaugele ei jää ka Lasnamäe õigeusu kirik.

RKAS-i kinnisvaraarenduse direktor Mihkel Mäger ütles ERR-ile, et jalgpallihalli esialgse planeeritud asukoha asemele otsitakse alternatiivset varianti, et lahendus rahuldaks kõiki osapooli.

"Kõnealune kinnistu aadressiga Kase tänav 68b võiks esialgsel hinnangul sobida spordihalli tulevaseks asukohaks, aga ootame ära linna seisukoha," ütles Mäger.

REKLAAM

Tallinna abilinnapea Andrei Novikov ütles ERR-ile, et linn ei puutu praegu üldse vaidlusesse ning riik peaks FCI Levadia juhi Viktor Levadaga maha istuma ning lepingu detailid selgeks rääkima.

"Selle kinnistu puhul tuleks teha uus detailplaneering, algust tuleb teha analüüsiga, kas on üldse võimalik sinna ehitada. Mis on maa sihtotstarve, on ta elamumaa, sotsiaalmaa, siin on mustmiljon tingimust. Lisaks tuleb uurida, kas ka elanikud oleks nõus," ütles Novikov ja väljendas pahameelt, et linn sellesse vaidlusesse tiritud on.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK