Veel rajamata Levadia jalgpallihall sattus suure kriitika alla (8)

Foto: Levadia Facebook

FC Levadia planeeritav jalgpallihall sattus sinna kõrvale rajatud kommunismiohvrite memoriaali autori Kalle Vellevoogi kriitika alla.

"Memoriaali ühe autorina võin öelda, et viilhalli rajamine kavandatud asukohta oleks memoriaalile hävitav," kommenteeris Vellevoog Postimehele. "Kogu see meeleolu seal läheb meie arvates ikka tõsiselt kaotsi, kui see asi peaks sellisel kujul sündima," sõnas ta, kelle arvates peaks linn ja riik leidma kiirelt lahenduse, et sellisel kujul sellist asja ei sünniks.

Jalgpallihalli projekteeriva arhitektuuribüroo Eek & Mutso esindaja Margit Mutso sõnul hakati sinna planeeringut tegema juba üle kolme aasta tagasi. "Mitte keegi tol hetkel memoriaalist ei teadnud," selgitas ta.  FC Levadia Jalgpallikooli tegevjuht Indrek Petersoo ei leidnud aga üldse, et jalgpallihall memoriaali ära rikuks. "Ta ei ole selline kole hall, vaid ta on ikka kena ehitis," sõnas Petersoo. Tema sõnul võiks jalgpallikeskus sinna memoriaali juurde pigem hoopis sobida.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
8 kommentaari

mind ei sega ntx   •  
(78.129.184.***)
laske k2ia. mul ei riku see mingit krdi meeleolu ara. inimesed ikka viitsivad minevikus surkida. ega ajalugu pea unustama. las nad olla korvuti seal. mis krt seal peab mingi vaikne leinaseisaks olema 247 we et kunagi niimoodi laks. kindlalt mitte. teeme sporti, mangime jalkat ja naitame noortele nae seal on monument selline ja selline. minge vaadake
Tom   •  
(90.191.186.***)
Ausaltöeldes ma oleks selle memoriaali üldse mujale rajanud. Pirita teelt on kaunis vaade Tallinna lahele, seal käiakse jalutamas, tegeldakse tervisespordiga... ja siis see massiivne nutumüür. Pigem oleks need tiblasõdurite mälestusmärgid sealt minema kupatanud ja mingi õdusa vabaajaveetmise pargi loonud.
Gh   •  
(91.129.100.***)
Ja siis imestame, miks me jalgpall ei edene...
Vaade memoriaalile muutub vaid punktist, kuhu suurem osa külastajatest ei satu.
*memoriaal sellisena on iseenesest õnnestunud lahendus
Gh   •  
(91.129.100.***)
Jalgpalli arenguga kinnistame iseseisvust ja patriootlikkust ka tulevikus. Hall on monument tulevikule
IsandMauk   •  
(85.253.157.***)
Järjekordne väljamõeldud põhjus jalgpallile jala taha panemiseks. Tuleb tuttav ette Pärnu juhtum, kus räägiti lisaplatside ja halli rajamisest praeguse kunstmurustaadioni taha. Üllatus - üllatus, staadionid ei sobivat kohalikele elanikele: tekkivat lärm ja kunstvalgus ei lase elada, magada, olla. Nüüd kerkib samale kohale elamurajoon!
Milline arendaja "jutud" 'Maarjamäel lahti on lasknud?
LPTK   •  
(85.196.233.***)
Pärnus tuleb jalgpallihall tõenäoliselt Loode Pärnu Tööstuskülla.
Seal praegu just korrastatakse piirkonda isetekkinud aiamajadest. Väga pro koht on Lennujaama tee ja ühe väiksema paraleelse tänava vahel. Terve see kvartalvõiks kuuluda JALGPALLILE!
ahh ära aja   •  
(82.131.77.***)
Mis kuradi loode tööstusküla ja lennujaama tee? Perseauk on see koht. Et siis kõik peaks üle terve linna sinna orienteeruma hakkama, et halli kasutada? Inimestele lähemale ehitamiseks linnas kohti küll, mis linna maa ja seisab kasutuseta....andku minna kurat. Lelovi staadioniidee oli huinjaa, ankaall ja väliväljakud ainult, mõttetu lahendus.
imelik   •  
(2001:7d0:8561:3680:50c.***)
seal levadia teates on kirjas, et hall peaks valmima juba 2017. aastal.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK