Dõmov rõhutas vajadust tõsta kommunikatsiooni kvaliteeti (0)

Tallinna Legioni poolkaitsja Pavel Dõmov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Tallinna JK Legioni poolkaitsja Pavel Dõmov andis resultatiivse söödu Aleksandr Šapovalovile, kui meeskond avas oma võiduarve tänavuses Premium liigas, olles 1:0 üle FC Kuressaarest. Eelnevast viiest mängust oli Legionil kirjas kaks viiki ja kolm kaotust.

"Väga raske mäng. Alustasime väga hästi ja lõhkusime esimesel poolajal Kuressaare mängu edukalt, aga teisel poolajal langesime tugevas vastutuules mängides liiga madalale. Võib-olla peavad meie keskkaitsjad rohkem ülespoole tõusma ja valjemalt rääkima. Meil olid kommunikatsiooniprobleemid, ma ei kuulnud kaitsjatelt, mis selja taga toimus. Peame tööd tegema ja selle paika panema.

Kuna meeskond pole veel kuigi palju koos tegutsenud, siis meil on teatud momendid, kus me ei saa aru, millal ja kuidas tuleb mängida. Äärevahetus on meil normaalne, aga mis edasi? See on probleem ja tuleb tegeleda. Aga atmosfäär riietusruumis on väga hea, teeme tööd edasi," rääkis Dõmov.

Kuuest mängust viis punkti kogunud Legioni jätkab hooaega teisipäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi Tartu Tammekaga.