Belov tribüünil viibimisest: huvitav küll, aga ainult teatud piirini (0)

Tallinna JK Legioni peatreener Deniss Belov. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tallinna JK Legioni peatreener Deniss Belov pidi kohtumist FC Kuressaarega jälgima tribüünilt ega tohtinud sealt mängijatele juhtnööre jagada, sest oli eelmises mängus FC Floraga platsi äärest minema saadetud ja kandis juhendamiskeeldu.

"Ebameeldiv ja keeruline. Huvitav küll, aga ainult teatud piirini," iseloomustas Belov pärast 1:0 võitu tribüünil viibimise kogemust.

"Mäng oli meil täna olemas. Paiguti oli superesitus. Eriti teise poolaja algus, kus mõlemad ääred töötasid ja pall liikus hästi, oli väga hea. Üldiselt oli mängu tempo aga natuke madal. Tippvõistkondadega kohtudes on tempo kõrgem ja meestes tugevam hasart. Madalam tempo muutis mehed veidi uimaseks.

Aga esimene võit tuli ja mängijad tegid väga hea töö. Oleksime pidanud juba esimesel poolajal kaks väravat lööma ja teisel veel kaks. Siis olnuks asi lahendatud. Aga nüüd kinkisime ise vastasele lootuse, et äkki nad saavad sellest midagi kätte. Iga mänguga õpime ja saan kasutada üha rohkemaid mängijaid," kõlas Legioni peatreeneri hinnang.

Kuuest mängust viis punkti kogunud Legioni jätkab hooaega teisipäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi Tartu Tammekaga.