Zidane'i maha kantud rüütel asus tema nahka päästma (video väravatest ja Bale'i punasest!) (0)

Kuigi Zinedine Zidane oli suvel Gareth Bale'ist põhimõtteliselt loobumas, siis nüüd on tal kindlasti hea meel, et ta seda ei teinud.

Võõrsil Villarrealiga kohtumine on Real Madridi jaoks viimasel ajal olnud paras katsumus ja nüüd lepiti seal juba kolmandat hooaega järjest 2:2 viiki.

Villarreal läks tänu Gerard Moreno ja Moi Gomeze tabamustele kahel korral juhtima, aga mõlema poolaja lõpud kuulusid Bale'ile. Esmalt lükkas ta ilusa kombinatsiooni järel Dani Carvajali söödu tühja väravasse ning 86. minutil tõi individuaalse meisterlikkuse pealt viigipunkti.

Et õhtu aga ikka täiuslik oleks, siis korjas Bale endale kahe minutiga kaks kollast kaarti ja pääses tänu sellele teistest minuti võrra varem duši alla.

Villarreal - Real Madrid 2:2 (1:1)