VAATA JÄRELE: Viimsi alistas nelja punase kaardiga mängus napilt Tabasalu (0)

Viimsi JK alistas Esiliiga üheksandas voorus koduväljakul JK Tabasalu 1:0. Mängu lõpus jagas kohtunik Richard Toom neli punast kaarti.

Viimsi ründaja Gregor Lehtmets tähistas Esiliiga aprillikuu parima mängija tiitlit täna 79. minuti võiduväravaga. Ta mängis nurgalöögi Joonas Lutsuga lahti ning lõi palli kaugelt värava alumisse nurka.

Alates 88. minutist eemaldati kokku neli meest, kaks mõlemast võistkonnast. Punase kaardi said võitlusliku matši lõpus Johann Kõre (Viimsi), Raivo Saar (Tabasalu), Rasmus Laidvee (Viimsi) ja Art Albert Anepaio (Tabasalu).

Varasemast kaheksast mängust vaid ühe kaotanud, kuid juba neli viigistanud Viimsi tõusis liigatabelis hetkel teisele kohale. Tabasalu jätkab tagantpoolt teisel ehk üheksandal positsioonil.