Aastalõputurniiril käisid täna väljakul U13 vanuseklassi poisid. Turniiri võitjaks osutus Viimsi MRJK I, kes alistas finaalis, nagu ka eilsel tüdrukute U15 turniiril, JK Tabasalu Sinise võistkonna.

Finaali saatuse otsustasid loetud sekundit teise minuti alguses, sest esmalt viis Gregor Pilve Viimsi juhtima ja kõigest 16 sekundit hiljem kahekordistas eduseisu Egert Riisalu. Kuigi Jaagup Taal tõi Tabasalu seitsmenda minuti alguses mängu tagasi, võitis finaali Viimsi tulemusega 2:1.

Kolmanda koha saavutas Rakvere JK Tarvas I, kes oli pronksimängus FC Tallinn II-st parem tulemusega 2:1.

Turniiri parimaks mängijaks valiti German Kalistratov (Viimsi), parim väravavaht oli Martin Vaher (Tabasalu). Suurim väravakütt oli viie tabamusega Viimsi mängija Egert Riisalu.

Kogu turniiri statistika, tulemuste ja koosseisudega saab tutvuda aastaloputurniir.jalgpall.ee.

Turniirile on võimalus kaasa elada ka otsepildi vahendusel. Eesti jalgpalli Facebooki leheküljel ja jalgpall.ee portaalis näeb hommikust õhtuni otsepilti värava tagant ning iga turniiri finaalist tehakse eraldi kaameraga otseülekanne, mida saab samuti Facebookist jälgida.