VAATA JÄRELE: Flora kaotas Leedu meistrile, kes kindlustas Balti liiga võidu (lisatud galerii!) (1)

Tallinna Flora naiskond kaotas Lilleküla harjutusväljakul Šiauliai Gintrale 0:2 ning Leedu meister kindlustas naiste Balti liiga võidu. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Flora jäi kümnendal minutil kaotusseisu, kui Gintra eest sahistas Miracle Porter. Gintra teise värava lõi 65. minutil kapten Algimante Mikutaite, kes tsenderdas palli väravasse. Flora väravasuul säras Victoria Vihman, kes tegi mitu supertõrjet.

Balti liiga võidu kindlustanud Gintra on alistanud SK Super Nova 11:0, Riia SFK 2:0, Saku Sportingu 5:1 ja Flora 2:0. Flora on saanud kaks võitu ja ühe kaotuse.