LOE JÄRELE: Bayern ja Real jätsid kordusmänguks kaardid lahtisteks (0)

Harry Kane ja Müncheni Bayern võõrustab Meistrite liigas Real Madridi. Foto: Scanpix / Federico Gambarini / dpa / picture alliance

Meistrite liigas on konkurentsi jäänud neli meeskonda. Müncheni Bayern võõrustas täna õhtul esimese poolfinaali avamängus Real Madridi. Kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Real asus kohtumist 24. minutil juhtima, kui Vinicius Junior realiseeris Toni Kroosi geniaalse läbisöödu järel tekkinud üks-ühele olukorra kindlalt väravaks. Teise poolaja algus kuulus aga kindlalt kodumeeskonnale.

Esmalt skooris 53. minutil kena soolo lõpetuseks Leroy Sane ning neli minutit hiljem oli Harry Kane täpne penaltipunktilt. Võõrustajate eduseis ei jäänud aga püsima, sest 82. minutil lõi Vinicius penaltipunktilt oma mängu teise värava.

Paari korduskohtumine toimub kolmapäeval, 8. mail Madridis Santiago Bernabeu staadionil.

Müncheni Bayern - Real Madrid 2:2 (0:1)