Tunjov ja Piht käisid väljakul, aga SPAL piirdus viigiga (0)

Georgi Tunjov on vigastusest paranenud. Foto: SPAL

Itaalia noorte U19 kõrgliigas ehk Primaveras tegi SPAL täna 19. vooru raames 2:2 viigi Bolognaga.

SPAL jäi kodus teise poolaja alguses kaotusseisu, aga pööras 72. minutiks seisu ringi. Bologna päästis omale lõpuks punkti vaid kolm minutit enne normaalaja lõppu. Vahepeal traumaga väljas olnud Eesti koondislane Georgi Tunjov kuulus SPAL-i algkoosseisu ja tegi kaasa kogu kohtumise. Viimaseks 17 minutiks sekkus vahetusest ründaja Kristofer Piht.

Noor Eesti poolkaitsja Martin Vetkal ei kuulunud aga AS Roma koosseisu, kui nad tegid võõrsil 1:1 viigi Atalantaga. Liigatabelis on Roma 36 punktiga teine ja SPAL 29 silmaga kuues.

Primavera 2-s ehk teisel tasandil jätkab liidrina Hellas Verona, kes alistas kolmandal kohal oleva Brescia 4:3 ja omab nüüd tabeli tipus 11-punktilist edu. Väravavaht Kaur Kivila Verona koosseisu ei kuulunud.