Tipphetked: Flora sai valitsevalt Rumeenia meistrilt kuiva keretäie (0)

Tallinna Flora kaotas Konverentsiliiga 3. eelringi avamängus 0:3 Constanta Farulile. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Tallinna FC Flora eurohooaeg jätkus Rumeenias, kui Konverentsiliiga kolmanda eelringi avamängus mindi vastamisi sealse meistri Constanta Faruliga. Rumeenlased panid teisel poolajal paremuse kindlalt maksma ja võitsid 3:0.

Kui avapoolajal mängis Flora Faruliga kui võrdne võrdsega, siis teine kolmveerandtund algas õnnetult. Kohe alustuseks viis Denis Alibec omad juhtima.

Üheväravaline kaotusseis püsis kuni 80. minutini, siis skooris Constantin Budescu. Floral oli mängu lõpus mitu võimalust, kuid kodumeeskonna puur püsis puhtana. Hoopis Diogo Queiroz lõi viiendal lisaminutil Faruli kolmanda.

See tähendab, et Florat ootab järgmisel kolmapäeval Tallinnas ees pea võimatu missioon. Kordusmäng algab A. Le Coq Arenal kell 19.00, Soccernet TV näitab otsepilti.