Soometsata mänginud Rende pudenes karikasarjast (0)

Eesti U21 koondisega hõivatud Markus Soometsa koduklubi Rende Calcio pidas koondisepausi ajal mängu Itaalia Serie C karikavõistlustel, kuid kaotas võõrsil 1:4 Potenzale.

Serie C karikavõistlused, mis nimele kohaselt ette nähtud kolmandal liigatasemel mängivatele klubidele, said Rende jaoks seekord läbi esimeses ringis.  Võõrustajad juhtisid poolajaks 2:0, kindlustasid seejärel eduseisu veelgi ja kuigi 74. minuti penalti andis veidi lootust, oli see ennatlik.

Tegu ei olnud siiski üllatusega, sest Rende vireleb nukra hooaja alguse järel oma tsooni punase laternana, Potenza aga hoiab samas teist kohta. Soometsa koduklubi jaoks on hetkel kõik halvasti: meeskond võitis viimati ametliku mängu 28. aprillil ehk varsti juba pool aastat tagasi, 11 järgnenud mängu on toonud vaid kolm viigipunkti.

Soomets valmistub Eesti U21 koondisega EM-valikmängudeks Läti ja Venemaaga, mis mängitakse vastavalt 11. ja 15. oktoobril Pärnu Rannastaadionil. Kohtumistest näitab otsepilti Soccernet.ee.