Saalikoondis kaotas viimase minuti väravast ka Andorrale ja minetas lootuse edasi pääseda (0)

Eesti saalijalgpallikoondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti saalijalgpallikoondis sai EM-valikturniiri eelringis teist päeva järjest viimase minuti väravast 1:2 kaotuse, täna oli vastaseks Andorra.

Nagu eile Küprose vastu, oli ka seekord Eesti ainsa värava autoriks Deniss Vnukov, kes realiseeris täna 28. minutil penalti.

Kahe vooru järel on eelringi A-alagrupis Andorral ja Küprosel kuus punkti ning edasipääs valikturniiri põhiringi kindel. Põhja-Iirimaal ja Eestil on punktiarve avamata ning edasipääsulootus kadunud. Reedel kohtuvad Põhja-Iirimaa ja Eesti omavahel.