Saalijalgpalli rahvaliiga tiitel läks Audrusse (2)

FC Audru meeskond. Foto: Mailiis Ollino / Eesti Jalgpalli Liit

Saalijalgpalli rahvaliiga võitjaks tuli FC Audru, kes alistas finaalis koduplatsil Põltsamaa Sport/Motiivi 5:4.

Esimene poolaeg jäi 1:1 viiki. Teisel poolajal läks Audru 4:1 ja 5:2 juhtima, eelviimaseks minutiks vähendas Põltsamaa vahe minimaalseks.

Audru eest lõid värava jalgpalliklubide lauatennise meister Antti Luigemaa, puurivaht Mihkel Mäeots, Siim Mäeots, Taavi Kitsel ja Fredy Paas. Pooled Põltsamaa tabamused märgiti Audru omaväravateks.

Saali rahvaliigas oli sel hooajal võistlustules 33 meeskonda. Kolmanda koha mäng jääb LS/Kosu Groupi ja Fc Karpaty Tartu võistkondade kokkuleppel toimumata ning sellel aasta kolmandat kohta välja ei mängita, vahendab jalgpall.ee.