Pikk ette (ja MM-ile) | UEFA saab muusikaga palju paremini hakkama kui FIFA (0)

"Pikk ette (ja MM-ile)" neljas saade seob muusika ja jalgpalli. Ühtpidi kaks täiesti erinevat teemat, kuid mida enam mõtlema hakata, seda rohkem leiab ühiseid jooni ja on võimalik täheldada omavahelisi põimumisi.

MM-i üheks lahutamatuks osaks on saanud ametlik tunnusmeloodia või -laul. Miks seda üldse vaja on ja mida see juurde annab?

REKLAAM

Suurturniiridel kõlavad teosed jäävad vahel meelde ja vahel mitte. Mõnel aastal sünnib täielik hitt, aga suurem osa lugudest jääb elama oma elu. FIFA ei saa muusikaga eriti hästi hakkama, aga UEFA näeb kõvasti vaeva.

Oleme ausad, erinevate spordisündmuste jaoks kirjutatud muusika on tellimustöö. Kas muusikule on see sõimusõna või romantiline ettekujutus muusikakirjutamisest ja loomepuhangutest ongi jama?

Eesti koondise fännidel on laule küll ning meie enda muusikapärand on ka piisavalt kirev, et uut repertuaari ka tribüünile jõuaks. Pigem on mure selles, et 70% staadionist ei laula kaasa. Asi pole ju selles, et inimesed neid laule ei teaks?

Kas Tomi Rahula ise koondisele kaasa elades laulab? Vaata ja kuula, mida kohtunikust muusik Soccernet.ee-le rääkis!

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK