Messi tõi Argentinale trofee ja süvendas Brasiilia mõõna (0)

Lionel Messi tegi oma esimese koondisemängu pärast juulit, kui ta lõi Saudi Araabias Brasiilia vastu Argentina võiduvärava.

Mäng sai tormilise alguse, sest juba kümnendal minutil lõi Gabriel Jesus penalti mööda. 13. minutil teenis penalti ka Argentina, Messi löögi tõrjus Alisson, kuid tagasipõrkunud pallil oli esimesena jaol Barcelona superstaar, kes lõi oma koondisekarjääri 69. värava.

Superclasico trofee võitnud Argentina peaks plaanide järgi kohtuma esmaspäeval Tel Avivis Uruguayga, kuid see mäng võidakse Iisraelis puhkenud vägivalla tõttu tühistada. Copa America võitmise järel viis mängu võiduta olev Brasiilia mängib teisipäeval Abu Dhabis Lõuna-Koreaga.

1950ndate gigantide duellis alistas Uruguay 2:1 Ungari, Kolumbia oli hilisest väravast üle Peruust.

Brasiilia - Argentina 0:1 (0:1)