LOE JÄRELE: Manchester United mängis Leicester City vastu kaks korda eduseisu maha (0)

Traditsioonilise teise jõulupüha ehk Boxing Day avas maiuspala, kui Inglismaa Premier League'is leppisid 2:2 viiki Leicester City ja Manchester United.

Manchester United haaras juhtohjad 23. minutil, kui Bruno Fernandes mängis üks-ühele Marcus Rashfordi, kes raiskas juba teisel minutil sajaprotsendilise väravavõimaluse, kuid seekord ei eksinud, lüües karjääri 50. värava Premier League'is. Leicesteri viigivärav sündis kaheksa minutit hiljem, kui Harvey Barnesi kauglöök maandus väravas. Esimene poolaeg 1:1.

Teisel poolajal ei realiseerinud Rashford üks-üks olukorda, kui Leicesteri väravavaht Kasper Schmeichel säras supertõrjega. Seejärel skooris Anthony Martial üks-üks olukorrast, kuid värav ei lugenud suluseisu tõttu. Manchester United taastas eduseisu 79. minutil kui Edinson Cavani leidis karistusalasse jooksnud Fernandesi, kes mängis Schmeicheli üle.

Leicester ei olnud alla andnud, vaid pani Manchester Unitedile surve peale, mis kandis vilja 85. minutil, kui Ayoze Perez leidis karistusalast Jamie Vardy, kes päästis Leicesterile punkti. Manchester United mängis kaks korda eduseisu maha. Leicester 2, United 2.

Leicester on 15 mänguga kogunud 28 punkti ning asub teisel tabelireal, kaotades tiitlikaitsjale Liverpoolile kolme punktiga. Leicesterist ühe mängu vähem pidanud Manchester United on 27 silmaga kolmandal tabelireal. Liverpool kohtub pühapäeval West Bromwich Albioniga.

Leicester City - Manchester United 2:2 (1:1)
31. Harvey Barnes, 85. ov. Axel Tuanzebe - 23. Marcus Rashford, 79. Bruno Fernandes