LOE JÄRELE: Flora tuli Anorthosise vastu jälle kaotusseisust välja, kuid ei suutnud viigist enamat (2)

Tallinna Flora võõrustas Euroopa Konverentsiliiga alagrupiturniiri neljandas voorus Küprose klubi Famagusta Anorthosist. Kohtumine lõppes sarnaselt eelmisele mängule seisuga 2:2.

Eelmises voorus tuli Flora Küprosel tänu Rauno Sappineni väravatele 0:2 kaotusseisust välja ning teenis 2:2 viigi.

Tänane kohtumine kulges eelmise kohtumise stsenaariumi järgi, sest Anorthosis läks 29. minutil juhtima ja paar minutit hiljem löödi ka teine. Flora tuli teisele poolajale vastu selge plaaniga seis tasa teha. Rauno Sappinen lõi 55. minutil esimese värava tagasi ning kolm minutit hiljem Sergei Zenjov tõi tabloole viigiseisu. Mängu lõpp oli pingeline, kuid kumbki meeskond võiduväravat lüüa ei suutnud.

Konverentsiliiga B-alagrupis on Gent kogunud üheksa punkti, Belgradi Partizan kuus, Flora ja Anorthosis on mõlemad kahe punkti peal.