Levadiaga sõlmis uue kaheaastase lepingu ka Kirss (0)

Robert Kirss. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Oktoobrikuus juba nelja mängijaga (Brent Lepistu, Maksim Podholjuzin, Mark Oliver Roosnupp, Rasmus Peetson) uue kaheaastase töölepingu sõlminud Tallinna Levadia tegi nüüd sama ka ründaja Robert Kirsiga.

"Meeskonna komplekteerimise protsess jätkub. Robert on üks meie põhimängijatest ja meil kõigil on väga hea meel, et ta otsustas FCI Levadiaga uue lepingu sõlmida. Vaatame järgnevate hooaegade suunas väga lootusrikka pilguga," ütles FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko klubi kodulehele.

"Mul on hea meel, et uuele lepingule on allkirjad antud. Kõik, mis sellel aastal jäi võitmata, tuleb järgmisel aastal ära võita," oli Kirss konkreetne.

26-aastane Kirss on Kärdlas sündinud Pärnu Jalgpalliklubi, Pärnu Vapruse ja Pärnu Linnameeskonna kasvandik, kes aastatel 2013-2019 kandis Nõmme Kalju särki. Käimasoleva hooaja eel liitus Kirss Levadiaga. Kokku on tema arvel Premium liigas 189 mängu ja 43 väravat.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK