Järjekordne põhimängija sõlmis Levadiaga uue lepingu (0)

Rasmus Peetson. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Hiljuti Brent Lepistu, Maksim Podholjuzini ja Mark Oliver Roosnupuga uued kaheaastased lepingud sõlminud Tallinna FCI Levadia teatas, et klubis jätkab ka Rasmus Peeston.

“Jätkame kavandatud kursil sõlmides uue lepingu järjekordse olulise mängijaga. Rasmus täidab meie meeskonnas väga tähtsat rolli, loeme teda üheks peamiseks tugitalaks. Viimastel kuudel on Rasmust kimbutanud vigastus, kuid loodan, et ta saab sellest peagi võitu, tõuseb taas põhikoosseisu meheks, jõuab uuesti Eesti koondisesse ning meie ühiseid püüdlusi kroonib järgmisel aastal edu!" sõnas FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko klubi koduleheküljele.

"Mul oli hea meel sõlmida uus kokkulepe. FCI Levadia eesmärgid on kõrged nagu alati ning loodame sama tuumikuga järgmisel hooajal võita kõik, mis võimalik," kommenteeris keskpoolkaitsja Peetson, kes sõlmis klubiga kaheaastase lepingu.

25-aastane Peetson siirdus Levadiasse 2014. aasta suvel Pärnu Linnameeskonnast. Premium liigas on Peetsoni nimel 124 mängu ja 15 väravat. Tänavu on Peetson kodustel meistrivõistlustel löönud 14 mänguga kaks väravat ning andnud ühe resultatiivse söödu.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK