La Liga president: Bartomeu sai veel üks kord oma rumalust välja näidata (0)

Selle laua taha Bartomeul enam asja ei ole. Foto: Barcelona Twitter

Barcelona president Josep Maria Bartomeu teatas eilsel pressikonverentsil, et paneb ameti maha, kuid mainis lõpetuseks nii muuseas, et klubi on andnud nõusoleku liituda Euroopa Superliigaga.

Euroopa Superliiga on viimastel nädalatel taas kuum jututeema olnud, aga Bartomeu on sisuliselt esimene, kes julges teemat oma nime ja näoga kommenteerida. Plaanid võivad olla tõsised, kuid esialgu on tegu häälega kõrbes ja La Liga president Javier Tebas julges Barcelona lahkuva presidendi sõnades sügavalt kahelda.

"Kahetsusväärselt teatas Bartomeu oma viimasel tööpäeval, et Barcelona liitub nõrga ja kujuteldava võistlussarjaga, mis viiks nende laostumiseni," kirjutas Tebas sotsiaalmeedias. "See kinnitab veelkord tema rumalust jalgpalli kui äri nägemisel. Kurb lõpp presidendile, kes saavutas edu, kuid tegi lõpuks palju vigu."

Bartomeu kuus aastat kestnud ametiajaga keedetud suppi peab nüüd lürpima ajutine juhtkond eesotsas Carles Tusquetsiga, kelle ülesanne on ühtlasi valmistada klubi ette uuteks presidendivalimisteks.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK