Kuressaare viiendaks tüürinud Kožuhhovski pikendas lepingut: jutte oli ka teiste klubidega (1)

Roman Kožuhhovski jätkab Kuressaare tüüri juures. Foto: Katariina Peetson

Viimased kolm hooaega FC Kuressaare esindusmeeskonna peatreeneriks olnud Roman Kožuhhovski pikendas klubiga lepingut veel kahe aasta võrra, teatas Kuressaare oma kodulehe vahendusel.

"Kuna tundub, et see tee, mis me oleme valinud ja plaaninud kuidas edasi minna on meil Romaniga ühine, siis on klubil usaldus tema vastu olemas," rääkis FC Kuressaare president Priit Penu, lisades, et kuna mõlemal poolel oli huvi olemas, siis tuli lepingu näol leida kuldne kesktee.

"Igale treenerile on oluline usaldus klubi ja juhtkonna poolt," märkis Kožuhhovski. "Nägin juhtkonnas soovi jätkata samas rütmis nagu me oleme seda viimased kolm aastat teinud. Näen ja tunnen, et meeskond tegi suure sammu edasi, mängijad said paremaks ja klubi pani juurde. Tunnen end Kures oma inimesena, nende aastate jooksul pole kordagi olnud olukorda, kus keegi poleks mind toetanud. Ma ei jõua kõiki inimesi nimetada, kuid just nemad mõjutasid minu valikut."

Kožuhhovski ei varjanud, et juttude tasemel oli kontakte ka teiste klubidega. "Olen kindel, et minu tööpõhimõtetega tulen toime igas klubis," oli ta enesekindel. "Kõige suuremat huvi ilmutas ikkagi Kuressaare. Nüüd on leping olemas ja läheme ühiselt edasi ning siin on minu isiklikud ambitsioonid tagaplaanil."

REKLAAM

Konkreetsetest eesmärkidest järgmisteks hooaegadeks ei soovinud Roman Kožuhhovski veel rääkida. "Iga aastaga peame tugevamaks saama," märkis ta. "Püüame võtta sellest aastast maksimumi, siis võtame hooaja kokku ja seame uued plaanid, aga sihid peavad olema ambitsioonikad."

Ka Penu ei soovinud seatud eesmärkidest konkreetselt rääkida, kuid märkis, et kindlasti peaks meeskond mängima Premium liiga ülemises pooles. "Oluline on ka arendada mängijaid," lausus ta. "Meie olemasolevatele mängijatele Roman treenerina meeldib ja sobib. Koos on saavutatud palju ning nüüd soovime seda sümbioosi hoida ja edasi arendada."

Senisele kolmele hooajale hinnangut andes on Kožuhhovski kõige enam rahul meeskonna arenguga. "Oleme näidanud, et suudame ja oskame oma mängus juurde panna nii üksikult, kui kogu meeskonna ja klubina. Oleme tõestanud endale, et oleme konkurentsivõimelised ja samamoodi tuleb jätkata," lausus ta.

Muidugi ei ole kõik asjad õnnestunud ja parandamisruumi on palju. "Ükski treener ei saa kunagi olla rahul ja alati on asju, mida parandada. Pärast hooaja lõppu vaatame need momendid üle ja kindlasti leiame mille kallal tööd teha," tõdes peatreener. 

1 kommentaar

Raido Raido   •  
(87.119.186.***)
Tubli,et Levadiasse ei läinud :)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK