Kruglov Reimi lahkumisest: arvan, et see, mida Martin täna väljakul nägi, rõõmustas teda natuke (0)

FCI Levadia kapten Dmitri Kruglov õnnitleb meeskonna kolmanda värava autorit Gandot. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liiga 12. vooru viimases mängus alistas FCI Levadia 4:0 Tallinna Legioni ja kindlustas tabelis kolmandat kohta. See oli Levadia esimene mäng pärast peatreeneri Martin Reimi ametist lahkumist.

Meeskonna kapten Dmitri Kruglov märkis, et ta ei tea detaile, mis panid Reimi peatreeneri ametist loobuma. Küll aga märkis Kruglov, et Reimi tehtud tööst tuleb lugu pidada ja teda selle eest tänada.

Pärast kõike, mis viimasel ajal juhtunud, oli tänane võit meeskonnale ilmselt väga tähtis?
Seda küll. Praegu olime tabelis nii halvas seisus, et me ei tohi endale enam punktikaotusi lubada.

Esimesel poolajal ei suutnud te pärast 2:0 väravat mängu enda kontrolli alla saada, vaid Legion tekitas teie karistusalas poolmomente ja valmistas tsenderdustega probleeme. Miks nii?
Millegipärast polnud meie mäng niivõrd kompaktne. Läksime pressingusse ühe- või kahekaupa, mis tõi kaasa suured vahemaad mängijate vahel, mille kaudu vastane meid üle mängis. Selle kallal peame veidi töötama.

REKLAAM

Legionil ei ole suurt ja võimsat ründajat, aga nende tsenderdused olid ikkagi ohtlikud. Ning üks võimalus oli ka selline, kus meie keskkaitsja ei ulatanud pallini ja nad olid meie värava all kahekesi ühe vastu. Kes teab, mis juhtunuks, kui nad sealt värava löönuks.

Vaheajale minnes oli seis väga libe. Ütlesin riietusruumis meestele, et see 2:0 on väga ohtlik ja lõdvaks lasta ei tohi.

Kui julgelt nädala pärast Flora vastu lähete?
Vaatame. Praegu keskendume taastumisele ja teisipäeval hakkame mõtlema, kuidas Flora vastu mängida.

Kuidas meeskond reedel juhtunu ehk senise peatreeneri Martin Reimi lahkumise vastu võttis?
Tegelikult ei ole me jõudnud seda sügavalt arutada. Kõik saavad aru, et meil olid juunis halvad mängud. Narva Transiga, FC Floraga ja Nõmme Kaljuga (vastavalt 4:4 viik, 0:4 kaotus ja 0:2 kaotus – O. J.). Andsime vastastele punktitabelis liiga suure edumaa.

Ma tean, et neljapäeval oli treeneritel ja juhtkonnal koosolek, aga detaile ma ei tea. Peame nüüd lugu pidama Martini tehtud tööst ja ütlema talle selle eest aitäh. Ma arvan, et see, mis ta täna väljakul nägi, rõõmustas teda natuke. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK