Vassiljev jätkas Reimi plaaniga: meil läheb nii hästi, et polnud vaja midagi muuta (1)

Foto: Soccernet.ee kuvatõmmis

FCI Levadia peatreeneri kohusetäitja Vladimir Vassiljev lausus pärast 4:0 võitu TJK Legioni üle, et taktikalises plaanis ei näinud ta põhjust Martin Reimi poolt sissetöötatud plaani korrigeerida.

"Hoidsime sama liini, mida hoidsime Martiniga. Alates Kalju mängust on meil nii hästi läinud, et ei peagi midagi muutma," rääkis Vassiljev Soccernet.ee otseülekandes.

"Ainus küsimus oli täna see, et miks me ei püsinud terve mäng samas tempos. Samas oli seal pärast kolm-nulli ka psühholoogiline aspekt, et me andsime initsiatiivi Legionile, aga Flora vastu kindlasti ei tohi nii käituda."

Tallinna derbi FC Flora vastu ootab ees juba järgmises voorus, mistõttu tuli täna ka teatud riske vältida.

REKLAAM

"Valmistusime täpselt selliseks mänguks, nagu oligi. Õnnestus lüüa kiired väravad, 2:0 oli poolajaks küll ebameeldiv skoor, aga õnneks Gando vormistas kolmanda ära ja siis tegime juba taktikalisi vahetusi, et vältida kollaseid kaarte," ütles Vassiljev.

Legioni peatreener Deniss Belov leidis, et tema meeskonna kasuks jäi vilistamata kaks penaltit - üks kui Rasmus Peetsoni käsi jäi pealelöögile ette ning teine kui Gando värava ees German Šleinile sisse hüppas -, kuid samas ei soovinud ta selle taha pugeda.

"Meil on kuidagi sel aastal nende penaltitega selline olukord, et mul pole kahtlustki, et kui see olukord oleks olnud meie kastis, siis oleks vilistatud," lausus ta. "Samas ma ei hakkaks siduma tänast kaotust sellega, et keegi ei vilistanud penaltit meie kasuks. Mäng andis meile ka omad võimalused, mille me jätsime kasutamata."

"Võib rääkida küll klassivahest, aga me jätsime lihtsalt omad võimalused löömata. Kui esimesel poolajal oleksime ära löönud või kui meie kasuks oleks antud vähemalt üks penalti, siis keegi ei tea, mis oleks võinud juhtuda."

"Teisel poolajal saime kiire kolmanda värava ja mängijate enesekindlus langes, eriti ründeliinis. Pärast vahetust tuli teravus jälle tagasi, aga otsustaval hetkel jäi puudu mängija poolsest vastutuse võtmisest," lisas Belov.

Täispikad intervjuud (alates 1:58:28):

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

jkj   •  
(80.235.52.***)
this video is private

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK