Kristal: Nathot oleks olnud täna tore omada, aga üks mees ei tee mängu (Lobai puudumisest: põhjused pole müstilised) (0)

Nõmme Kalju peatreener Marko Kristal. Foto: Liisi Troska

Nõmme Kalju peatreener Marko Kristal ütles pärast Paide Linnameeskonnalt saadud 1:3 kaotust, et otsustavaks sai Paide meeste individuaalne paremus.

"Karmilt karistati ära. Eks me teadsime, et nad on kontrates väga head, aga lasime neil sinna minna. Paide auks tuleb öelda, et nad lahendasid olukordi väga enesekindlalt ja külmavereliselt. Jäime individuaalselt nende kvaliteedile alla," tõdes Kristal.

Pärast Aleksandr Volkovi tabamust haaras Kalju siiski ka ise korraks initsiatiivi. "Kaks kiiret väravat tulid küll, aga olime ju tegelikult veel mängus sees, tegime asju ja lõime ka poolmomente. Lootus püsis lõpuni. Aga määravaks sai see, et meie individuaalne tegevus ei olnud võiduks piisav. Kui vaadata, kuidas neil rünnakul enesekindlust jagus, siis meil seda kahjuks praegu pole."

REKLAAM

Kaljul oli seekord puudu mängukeelu all olnud Amir Natho, ehkki Kristal ei soovinud tema puudumist üle tähtsustada. "Üks mees ei tee mängu. Tagantjärgi on muidugi hea öelda, et teda ei olnud, aga on teised mehed, kes platsil viibisid ja ka tegusid tegema peavad. Muidugi on ta väga loov mängija, tagantjärgi tarkusena oleks teda olnud tore omada."

Samuti puudus koosseisust keskkaitsja Ivan Lobai, kes sai paar vooru tagasi punase kaardi ning on seejärel esindanud duubelmeeskonda. 90 minutit mängis ta duubli eest ka eile. "Põhjused pole müstilised. Valik on tehtud praegu niisugune," jäi Kristal napisõnaliseks. "Meil on kaitse siiamaani toiminud, aga täna harutas Paide selle väga korralikult lahti."

Kaljut ootab juba kolmapäeval ees eurokohtade suhtes ülioluline kohtumine Evald Tipneri karikasarjas, kui Hiiul võõrustatakse Legioni. Kristal selle mängu eel liigset survet ei tunne. "Kogu see amet on seotud igasuguste survetega! Kolmapäeval on väga tähtis karikamäng. Kui tabelisse vaadata, siis seis on selline, aga seis ei ole lootusetu. Klišeena öeldes tuleb minna mäng mängult, vaatame, mis saab. Alati on hea kohe järgmise mängu peale minna. Kui oled võitnud, on muidugi veel parem. Aga meil oli väga keeruline periood, kus mängisime treenimatuse pealt kahe nädalaga viis mängu. Koondisepausi ajal saime füüsilist poolt järgi aidata," sõnas ta.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK