Karol Mets ebaharilikust kaitsekooslusest: meis valitses hea enesekindlus (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets tundis pärast 0:0 viiki Valgevenega ühtaegu nii rahulolu hea koostöö üle kaaslastega kui ka pettumust, et tabelisse saadi juurde vaid üks punkt.

"Pigem küll, jah. Kuigi mõned momendid lasime tekitada. Arenguruumi on, täit rahulolu sees ei ole," nentis Mets. "Kindlasti tahtsime täna tulemust saada. Selle järgi tulime. Mõned momendid olid, mõni parem kui teine - kahju, et täna kolme punkti ei suutnud saada."

Esimesel poolajal sai Mets kaks obadust, millest teise järel käis korraks ka platsi kõrval kosumas. Saksamaa mängu see siiski ohtu ei seadnud. "Maandusin kõrgelt - või vähemalt sel hetkel tundus, et küllaltki kõrgelt - selja peale. Aga doktor andis erinevaid drooge ja kõik sai hea lõpu. Ei usu, et see pikemat mõju avaldab. Kui teist korda välja läksin, rääkisin doktoriga ja ta ütles, et midagi hullu ei ole, lihtsalt tugev põrutus."

Kahes eelmises valikkohtumises kaitsva poolkaitsjana tegutsenud Mets mängis seekord keskkaitsjana, tema kõrval oli Nikita Baranov ja nende ees Vladislav Kreida ehk kogu nimetatud kolmik oli võrreldes eelmise kohtumisega vahetunud. Mets lausus aga, et omavahel saadi mõnus klapp ja mingit harjumisaega seetõttu vaja ei olnud.

REKLAAM

"Nikita on mu hea sõber ka väljaku kõrval, meil on omavahel hea klapp ja mingit probleemi polnud. Vlad samamoodi - trennis on ennast näidanud väga heast küljest, nii et mingit kartust, kuidas keegi hakkama saab, küll ei olnud. Pigem valitses meis hea enesekindlus. Vlad peab veel klubis kindlasti hästi mängima ja heas vormis püsima. Kellelegi pole midagi garanteeritud, aga raske tööga on kõik võimalik," lausus Mets.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK