Eesti parimal võimalusel eksinud Vassiljev: post oli vale koha peal (0)

Foto. Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev lausus, et Valgevenelt 0:0 eest saadud valiksarja esimene punkt pakub pigem siiski rahulolu.

"Kuidas vaadata. Mul oli hea võimalus lüüa, Valgevenel oli lõpus paar võimalust, mida nad ära ei löönud. Aga rahul võib olla. See tulemuse värk on selline, et erinevatel võistkondadel on asjad erinevad. Saksamaa ja Brasiilia tahavad kogu aeg maailmameistriks tulla, peavad tulema. Meie jaoks on mõnikord viigid väga tähtsad ja väärtuslikud, et oma eneseusku ja enesekindlust tagasi saada," lausus Vassiljev.

"Uued näod jälle koondises, see on nende jaoks tugev väljakutse. Valgevene satsis ei ole papist poisid," lisas ta. "Võõrsilt punkt on kindlasti kogu aeg meie jaoks tähtis."

REKLAAM

Enda võimalust, kus ta saatis Sergei Zenjovilt saadud söödu posti ja sealt tagasi põrganud palli üle värava, kommenteeris Vassiljev järgmiselt: "Kahjuks post arvatavasti oli natuke vale koha peal ... Tegelikult õnnestus väga hea rünnak teha, Sergeilt väga hea sööt ja sain sama tempoga lüüa. Põhimõtteliselt vastased olid kõik eest ära mängitud. Teiseks puuteks jooksin õigest kohast natuke mööda, pidin pidurdama ja keha jäi palli alla. Oleks olnud ilusam, kui see esimene oleks läinud sisse, aga see teine jääb ka ikka kripeldama."

Eestil on nüüd jäänud selles valiksarjas mängida veel Saksamaa ja Hollandiga, esimesega minnakse Lillekülas vastamisi juba pühapäeval. "Iga päev ei saa ju võimalust mängida selliste vastastega. Nad on praegu täielikud tipud, mängivad head jalgpalli. Meie jaoks on see hea võimalus ennast proovida ja noortel näidata. Läheme hea tujuga, midagi siin karta pole. Kindlasti ootavad meid rasked mängud, aga peame õnnelikud olema, et meil siin sellised võimalused on," lõpetas ta.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK