Juubelimängu eel duubli virutanud Lukaku: Eesti värav oli paras šokk! (1)

Romelu Lukaku väravat tähistamas. Foto: Oliver Tsupsman

Belgia koondise eest oma 99. mängu pidanud Londoni Chelsea ründaja Romelu Lukaku tõdes pärast Eesti 5:2 alistamist, et mängu algus oli nende jaoks korralik šokk.

Belgia jäi juba teisel minutil kaotusseisu, kui Mattias Käit keskväljal palli röövis ja selle kaunilt väravasse virutas. Belgia reageeris sellele tormilise survega ning Hans Vanakeni ja Lukaku väravatest võideti avapoolaeg 2:1. 52. minutil lõi Lukaku oma koondisekarjääri 66. tabamusega Belgia 3:1 juhtima, mis murdis Eesti.

Soccernet.ee uuris Lukakult mängujärgsel pressikonverentsil, kas teisel minutil omale värava lubamine oli šokeeriv? "Jah, oli küll! Mulle ei meeldi see, mulle ei meeldi see kohe üldse!" vastas ründaja. "Teadsime enne mängu, et kui ei alusta sama korraliku intensiivsusega, nagu Eesti alustas, siis saab olema raske. Lasime kiirelt värava, aga reageerisime sellele täitsa hästi. See näitab meeskonna iseloomu ja sisu.

Lõpuks nende mängijatega, kes meil on, siis kogu austuse juures peaksime alustama paremini. Vahel võib olla väga raske päev ja siis võib selline asi kätte maksta ning sa ei tule sellest välja. Täna, jumal tänatud, taastusime sellest kenasti ja saime kolm punkti," ütles Lukaku.