Hummels Dortmundi uuest supertähest: ta ei ole veel Lewandowski tasemel (2)

Talvel Dortmundi Borussiaga liitunud Erling Braut Haaland on väga kiirelt oma väravatega enda üleminekutasu raha tagasi teenimas ja meeskonnakaaslane Mats Hummels on mängijast suisa vaimustuses.

"Ta lõi 57 minutiga rohkem väravaid kui mina terve hooajaga!" sõnas Hummels WELT-ile. Nädalavahetusel sai norralane kirja oma esimese kohtumise algkoosseisus ja skoorimist pole ta lõpetanud - kokku on Bundesligas tema arvel kolm mängu, 136 minutit ning seitse väravat. Mõistagi on selline tormiline algus ka Bundesliga rekordiks.

"Ma loodan, et ta jääb Dortmundisse vähemalt nii kauaks kui mina siin olen. Vähemalt nii ma soovin. Ma mängisin mitu aastat koos [Robert] Lewandowskiga ja seega ma tunnen hea ründaja ära, kui ma teda näen. Haaland pole siiski veel päris samal tasemel," kiitis Hummels, aga tõmbas siiski veel natuke tuure tagasi.

Hummels pallis koos Lewandowskiga veel eelmisel aastal, aga seda Müncheni Bayernis. Suvel naasis ta oma vanasse koduklubisse. Bundesligat juhib hetkel just Bayern, Dortmund kaotab neile kolme punktiga ja on kolmandal kohal.